Почесна коза зіпсувала парад побєди у Лукашенка

Диктатори вирішили застосовувати тварин на своїх парадах 9 травня: у Путін були вислюки

Парад Лукашенка
У Лукашенка на парад була коза. Колаж: Інформатор

Не лише Володимир Путін використовує тварин на параді побєди. У білоруського самопроголошеного президента Олександра Лукашенка на параді поруч з солдатами була коза. І їй навіть вдалося дещо зіпсувати "свято" диктатора.

Відповідний ролик шириться у Telegram. Його опублікували 9 травня.

Telegram oembed: https://t.me/informator_live/4032

Так, у Білорусі на парад притащили козу. Її намагалися провести у натовпі учасників, які були вдягнені, зокрема, у форму радянських солдатів.

Втім, бідна тварина, яку тягнули на повідку, активно пручалася. Вона плуталася під ногами і робила й без того специфічну картину ще більш дивною.

Як пройшов парад у Путіна

В Москві у п'ятницю, 9 травня, стартував парад побєдобєсія і його масово дивляться українці. Про це свідчать запити в Google Trends. Зацікавленість парадом пояснюється декількома причинами, зокрема, увага прикута до техніки, яку вивели на Червону площу, і причина зрозуміла - нею ворог нас вбиває.

Так, 9 травня запит "з днем ​​перемоги" вийшов на перше місце в Україні у Google Trends. Ця програма фіксує актуальні найпопулярніші запити. Українці гуглять інформацію про парад в Москві, а також привітання з "днем перемоги". Втім, варто врахувати, що більшість українців дивилися побєдобєсіє заради таких дивних кадрів..

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube