“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Противник вивів у Чорне море на бойове чергування 15 кораблів, серед яких є три ракетоносії — два надводних та один підводний
Окупанти могли не повністю спорядити свої носії "Калібрами" після вибухів у Джанкої. Мова йде про надводні ракетоносії. Ворог намагається тримати українців у напрузі.
Про це в ефірі телемарафону розповіла керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Вона розповіла, що корабельне угрупування ворога у Чорному морі досить потужне. Противник вивів на бойове чергування 15 кораблів, серед яких є три ракетоносії — два надводних та один підводний.
"Вчора вони посилили корабельне угруповування. Це може говорити про те, що ворог намагається тримати нас в напрузі. Попри те, що надводні кораблі можуть бути не споряджені, оскільки "джанкойський вантаж" не дістався пункту призначення", - сказала Гуменюк.
Вона пояснила, маються на увазі "Калібри", які маркуються як "НК" - надводні. Це говорить про те, що ракетоносії, які заходили в пункт базування в очікувані того самого "вантажу", можуть бути неповністю споряджені. Але вона зазначила, що є й підводний човен, що становить потужну небезпеку.
"Хоча на підводному човні лише чотири ракети, але вони високоточні і можуть бути застосовані по особливо важливих об'єктах", - акцентувала Гуменюк.
Гуменюк зазначила, що наявність ракетоносіїв на бойовому чергуванні означає про можливу готовність окупантів до ракетного удару за різними напрямками. Противник намагається розосередити зусилля нашої протиповітряної оборони на повітряні ракетоносії, надводні та підводні і, ймовірно, "Шахеди".
"Оскільки розосередження зусиль протиповітряної оборони на повітряні ракетоносії, надводні та підводні і, ймовірно, "Шахеди" - це і є головна задача ворога сьогодні. Вони іншої тактики для себе поки не придумали, як тільки розгалужувати всі загрози, щоб ППО не встигала спрацьовувати, але ми все одно встигаємо", - підсумувала Гуменюк.
Вибух у місті Джанкой на півночі тимчасово окупованого Криму, який стався 20 березня, знищив російські крилаті ракети "Калібр НК" під час їхнього транспортування залізницею. Відомо, що ці ракети, призначені для пусків з надводних кораблів російського чорноморського флоту. Дальність ураження такої зброї ― понад 2 500 кілометрів по наземних цілях та 375 кілометрів по морських.
Раніше ми писали, що кораблі окупантів бояться підходити до контрольованих Україною берегів. Крім того, Чорноморський флот росії шукає уламки американського MQ-9 Reaper.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.