Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Для нормального функціонування портів Україна потребує у звільненні 70 тисяч квадратних кілометрів загальноекономічної зони
Кораблі окупантів бояться підходити до контрольованих Україною берегів. Так звана "сіра" зона складає близько 25 тисяч квадратних кілометрів. Звільнити необхідно понад 70 тисяч квадратних кілометрів.
Про це повідомив командувач Військово-Морських сил ЗСУ віцеадмірал Олексій Неїжпапа. Він підкреслив, що у перші дні повномасштабної війни російські війська було видно у морі неподалік Одеси неозброєним оком, а тепер вони вже не підходять до контрольованих Україною берегів.
"Сьогодні 25 тисяч квадратних кілометрів українського Чорного моря є сірою зоною, куди не заходять кораблі росії, побоюючись знищення. Це площею як територія Одеської та Харківської областей разом узяті. Загальноекономічна зона України в Чорному морі, яку потрібно звільнити, становить понад 70 тисяч квадратних кілометрів", - сказав Неїжпапа.
Він наголосив, що у перші дні повномасштабного російського вторгнення загарбників бачили неозброєним оком у морі неподалік Одеси. Наразі вони вже не підходять до контрольованих нами берегів.
"Море — це велика дорога, і завдання кожної країни — її захистити. Збройні сили України обов’язково продовжать звільнення окупованих територій як на суходолі, так і в морі. Втім, завдяки стійкості українських воїнів та допомозі наших західних партнерів, ми без сумніву переможемо російського агресора, повернемо тимчасово окуповані території на землі та в морі. 2022- був роком незламності, а тепер настає рік відплати – який вселяє впевненість у перемозі", - акцентував Неїжпапа.
Для безпеки в Чорному морі Україні потрібні радіолокаційні системи (РЛС), висвітлення надводної ситуації та ракети великої відстані застосування. Таку думку Неїжпапа висловив в інтерв'ю "АрміяFM" 23 лютого. Також він зазначив, що підрозділ морських безпілотників створений і нині набуває спроможностей. На сьогодні, за словами командувача ВМС, одним з найважливіших завдань військово-морських сил є знешкодження кораблів-носіїв "Калібрів", "це важке завдання, але робота над ним триває".
Нагадаємо, росія втратила найбільший атомний підводний човен у світі. Крім того, генерал США Годжес анонсував, що авіації та флоту рф у Криму скоро стане "некомфортно".
Раніше Інформатор писав, що після атаки дронів у Севастополі росія боїться виводити кораблі у море.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.