“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Раніше бюро забутих речей розташовувалось станції метро Нивки
Із вересня 2023 року бюро знахідок столичного метрополітену змінило свою адресу. Відтепер киянам та гостям столиці потрібно шукати забуті речі у вестибюлі станції Дорогожичі у приміщенні колишніх кас.
Про це інформує Київська міська рада з посиланням на "Київський метрополітен". В повідомленні зазначили, що бюро знахідок столичного метро було створено у 1982 році і з того часу комора вперше змінила свою адресу. Весь цей час бюро зберігало забуті та загублені речі пасажирів на станції Нивки.
Графік роботи не змінився. Бюро знахідок працює:
Представники київського метрополітену попереджають: у разі знаходження забутих речей на станції не торкатись їх і повідомити про це чергового або працівника поліції. А в разі виявлення забутих речей у вагоні поїзда – одразу повідомити машиніста електропоїзда через переговорний пристрій "Пасажир-Машиніст", який розташований у вагоні.
Телефон для довідок: 044-238-43-13.
За тривалий час роботи до бюро потрапляли найрізноманітніші згуби залежно від пори року. Тенденції свідчать, що влітку пасажири забувають окуляри, самокати, дитячі наплічники, капелюхи. Натомість у холодні пори року – шарфи, рукавички, шапки, а навесні – парасольки, куртки, наплічники.
Самі дивні речі, які знаходили працівники бюро знахідок це:
Важливо: бюро знахідок метрополітену приймає лише речі. Документи, знайдені на станціях, передають працівникам правоохоронних органів, тому при їхньому пошуку необхідно звертатися до поліції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.