У Кличка відповіли, чому не виводять на маршрут двоповерхові автобуси, які Києву безкоштовно передала Німеччина

Читать на русском

Двоповерхові автобуси 12 років експлуатувалися у Берліні

Читать на русском
Транспорт
Комунальне підприємство "Київпастранс" отримало чотири двоповерхові автобуси та зберігає їх у своєму автопарку

Двоповерхові автобуси 12 років експлуатувалися у Берліні

Комунальне підприємство "Київпастранс" отримало чотири двоповерхові автобуси марки MAN. Їх надав у рамках гуманітарної допомоги оператор системи громадського транспорту Berliner Verkehrsbetriebe. Однак їх не поспішають виводити на лінію для загального користування. 

Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова. У департаменті транспортної інфраструктури Києва зазначили, що двоповерхові автобуси MAN зберігаються на території парку комунального підприємства "Київпастранс". 

"Комунальне підприємство "Київпастранс" отримав від оператора системи громадського транспорту Berliner Verkehrsbetriebe як гуманітарну допомогу чотири двоповерхові автобуси марки MAN. На сьогодні вказані автобуси зберігаються на території парку підприємства. Враховуючи технічні характеристики, експлуатація вказаних автобусів на маршрутній мережі міського пасажирського транспорту загального користування на сьогодні не планується", - відповіла на звернення начальниця відділу організації дорожнього руху Дар'я Данилюк. 

У департаменті транспортної інфраструктури Києва зазначили, що двоповерхові автобуси MAN зберігаються на території парку комунального підприємства "Київпастранс"
У департаменті транспортної інфраструктури Києва зазначили, що двоповерхові автобуси MAN зберігаються на території парку комунального підприємства "Київпастранс"

Семенова цікавиться, які характеристики автобусів не дають їх вивести на лінії. Згодом з'ясувалось, що йдеться про габарити. 

"Габарити автобусів такі, що їх можна використовувати тільки на трасі. Теоретично область могла б у КП замовляти послуги перевезення на них. Але поки немає цієї взаємодії. До речі, зараз дуже великий запит на водіїв автобусів. Раптом що", - наголосила Семенова. 

Вона навела приклад маршрутів, де можна використовувати ці автобуси. Йдеться про 43 (ст. м. Видубичі - с. Козин-2), 91, 56, 57, 37. За даними сайту RBB24, двоповерхові автобуси 12 років експлуатувалися у Берліні.

Для окупованого Сєвєродонецька закупили техніки на 38 мільйонів гривень 

Комунальне підприємство "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" під час війни вирішило замовити техніки на 38 мільйонів гривень. Йдеться про два самоскиди, дві комбіновані дорожні машини, комбіновану машину-автоцистерну та каналопромивну машину. Замовник вважає, що це потрібно робити зараз, адже вірить у звільнення міста від російської окупації.

Договір, який уклало "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" та автоскладальне підприємство "Кобальт", передбачає аванс у розмірі 20%. Однак, за даними порталу "Spending", станом на 1 вересня ніяких транзакцій ще не було. До Держаудитслужби вже надійшло звернення щодо порушення порядку визначення предмета закупівлі цього тендеру і законодавства в частині неправомірного обрання та застосування процедури закупівлі. Ці гроші пропонують перевести на потреби Збройних сил України.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.