Буданов спрогнозував, коли і чим закінчиться війна в Україні

Читать на русском

Глава ГУР вважає, що ця війна триватиме, поки в Росії діятиме путінський режим

Читать на русском
Буданов, війна в Україні
Кирило Буданов дав новий прогноз стосовно війни в Україні

Глава ГУР вважає, що ця війна триватиме, поки в Росії діятиме путінський режим

Очільник ГУР Кирило Буданов обережно ставиться до прогнозів стосовно того, коли завершиться війна в Україні. Втім, він вважає, що вона триватиме до тих пір, поки в Росії не зміниться режим. Загалом же, Буданов заявив, що був би не проти, якби РФ розпалася на маленькі частинки.

Про це Буданов заявив в інтерв’ю для американського видання The Washington Post. Він також сказав, що росіяни мріють захопити всю територію нашої країни.

"... У російських мріях вони окупували всю Україну, а в наших мріях ми маємо парад Перемоги… до Москви", - сказав очільник ГУР.

Також Буданов вважає, що у разі зміни режиму в Росії, невідомо, чи завершиться війна в Україні. Однак, на його думку, в такому разі "буде вікно можливостей".

Що говорив Буданов про завершення війни у 2023 році

У листопаді 2023 року Буданов допускав можливість "японського сценарію" в Україні. Він говорив, що стан війни може перейти у низьку фазу інтенсивності та тривати десятиліттями.

Буданов заявляв, що Росія залишається економічно стійкою. Навіть із масштабною кризою у пальній сфері та різким зростанням цін на харчові продукти й інші товари та послуги, він передбачав, що реальні проблеми для Росії будуть лише у 2025 році.

Буданов зазначив також приклади в історії, коли війни між державами юридично не завершені, зокрема згадав ситуацію між Росією та Японією, які не підписали мирний договір після 1945 року через конфлікт щодо Північних островів. Ця територіальна проблема триває вже понад 70 років, і очільник ГУР вважає, що аналогічний сценарій може мати місце у відносинах між Україною та Росією, з огляду на територіальні амбіції останньої.

Нагадаємо, президент України також відповідав на запитання журналістів, коли закінчиться війна. Також ми приводили думку з цього приводу економіста Андрія Новака.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.