Зеленський відповів на питання, коли закінчиться війна – підсумкова пресконференція президента

Читать на русском

Президент України впевнений, що слова про те, що війна триватиме роками, просто вирази навмання

Читать на русском
Володимир Зеленський
Зеленський каже, що не готовий віддати Україну

Президент України впевнений, що слова про те, що війна триватиме роками, просто вирази навмання

Президент України Володимир Зеленський на питання про те, коли завершиться війна в країні на підсумковій пресконференції заявив, що ніхто не знає, коли це трапиться. За його словами, ніхто не знає, чи закінчиться війна у 2024 році. Але він запевнив, що не готовий віддавати Україну ворогу. 

За словами Зеленського, ті, хто впевнено каже, що війна триватиме роками, просто каже це навмання, це просто власні думки. Навіть коли це кажуть командири. 

"Навіть ті командири, які кажуть, що вона не закінчиться у 2024 році – вони не знають. Це діалог. Це думки. Війна, перемога, стагнація залежить від багатьох рішень, ризиків, напрямків. Але багато залежить від нас з вами. Якщо ми не втратимо нашу стійкість, наш дух. Можна жити зі скепсисом, то можна і країну проє... зі скепсисом. Я не готовий, і таких як я багато, не готовий віддати Україну", - сказав Зеленський.

На питання, чи може Україна поступово прийти до програшу у війні, Зеленський відповів негативно. Каже, що були ще складніше ситуації, зокрема блокада доріг і залізниці.

“Ми були у найскладнішій ситуації, ми були майже повністю окуповані - принаймні центральні регіони, логістика нашої держави, дороги, залізниця, доставка харчових продуктів, ми були в повній блокаді, ми вийшли. Зараз в нас інша ситуація”, – сказав він.

Коли завершиться війна: чому це питання риторичне

Нагадаємо, голова Офісу президента Андрій Єрмак у листопаді давав свій прогноз щодо завершення війни, порівнявши протистояння російській агресії із забігом на сто метрів. Керівник ОП вважає, що ми вже подолали 70 метрів. Однак ті 30, що залишилися, будуть найскладнішими, і все ж він підкреслює, що давати прогнози щодо дати він не квапиться. При цьому він додав, що це лише його відчуття, адже точно сказати, коли закінчиться війна, не може ніхто.

Президент України Володимир Зеленський заявляв, що війна - це не кіно. Він не розуміє очікування людей про те, що бойові дії будуть іти швидкоплинно без довгих пауз. Проте, президент наголосив, що життя українських воїнів - це важка щоденна праця і зараз не час опускати руки.

При цьому Генштаб ЗСУ потребує мобілізувати додатково 500 тисяч людей: на пресконференції 19 грудня Зеленський розповів, наскільки це можливо. Зокрема, він назвав питання мобілізації "дуже чутливим" і сказав, що питання потребує додаткового вивчення.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.