Атака Сектора Гази та ціни на російську нафту — коротко про головні новини ночі

Читать на русском

Читайте новини, які сталися за ніч

Читать на русском
Атака Сектора Гази та ціни на російську нафту — коротко про головні новини ночі
Фото із відкритих джерел

Читайте новини, які сталися за ніч

В ніч проти 4 листопада, в Ізраїль підняв військові літаки. Країни великої сімки та Австралія думали над ціною, яку вони готові платити за російську нафту. В той час як британці, заявили, що поки в росію йдуть кошти на паливо, в Україні гинуть люди. Детальніше читайте в дайджесті. 

Атака у відповідь

Ізраїль атакував Сектор Гази. Про це повідомляє Times of Israel. Це стало відповіддю на випущені ракети бойовиками ХАМАС.

«Літаки завдали удару по підземному військовому об'єкту в центральній частині сектора Гази, який є місцем розробки та виробництва ракет для терористичної організації ХАМАС», — вказали в Армії оборони Ізраїлю.

Цінник на російську нафту

G7 та Австралія визначилися з ціною на російську нафту. Про це пише Reuters, посилаючись на власні джерела. 

"Коаліція погодилася, що верхня межа буде фіксованою ціною, яка буде регулярно переглядатися. Це підвищить стабільність ринку і спростить дотримання вимог, щоб мінімізувати навантаження на учасників ринку", – цитує Reuters джерело.

Гроші за нафту — продовження війни проти України

Велика Британія вводить обмеження на закупівлі російської нафти. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву міністра фінансів Сполученого Королівства Джеремі Ганта. Там заявили, що нове обмеження необхідне, щоб російська влада отримувала якомога менше коштів, якими вона фінансує війну проти України.

«Ми заборонили імпорт російської нафти до Сполученого Королівства і досягаємо значного прогресу в його повному припиненні», — сказав Ганта.

Нагадаємо, раніше аналітики з Інституту вивчення війни вказували своє побоювання щодо затягнення війни. Теорія перемоги Путіна базується на використанні суворої зими, щоб зламати волю Європи. Зробити це він може просто — лише припинивши постачу російських енергоносіїв. Холодні батареї європейців, посеред зими, може спричинити такий тиск на уряди, що держави почнуть вимушено приймати вимоги Путіна принаймні припинити надання зброї та інших форм підтримки Україні та, можливо, скасувати різні санкції щодо росія. Саме тому уряд закликав українців готуватися до складної зими та мати запаси необхідного.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.