Головна
Україна
Події
14:28, 27 Січня
Информатор UA

Интро

У Києві активістка Femen оголила груди, вимагаючи скасувати військовий облік для жінок. Вона з дитиною на руках провела акцію просто під будівлею Офісу президента. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на заяву організації. Активістка під Офісом президента влаштувала пікет. Вона просить главу держави Володимира Зеленського скасувати наказ про обов'язковий військовий облік для жінок та їхню примусову мобілізацію. Жінки та дівчата можуть брати участь у військових конфліктах лише добровільно. Владане має морального права змушуватижінок до бойових дій. Жінки досі не мають рівних прав із чоловіками і тому на них не повинні поширюватись рівні обов'язки, заявляють у Femen. На її тілі кілька написів: Руки геть від жінок, Жінка дорівнює (перекреслене) війна, Femen. Поліцейська та військовий дали їй курточку та допомогли одягнутися. Ніхто з нас, жінок, не розпочинав війни! Ніхто з нас, жінок, не грабував армію! Ніхто з нас, жінок, не має померти! Руки геть від жінок, головне посилання її акції. Раніше Інформатор писав, що в Одесі активістка Femen роздяглася перед польським консульством. Крім того, активістку Femen, яка задерла спідницю перед Зеленським, оштрафували на 85 гривень. Також ми писали, які професії потрапили до нового списку Міноборони про взяття на військовий облік жінок. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

"Жодна з нас не має загинути": у Києві активістка Femen оголила груди, вимагаючи скасувати військовий облік для жінок

Читать на русском
"Жодна з нас не має загинути": у Києві активістка Femen оголила груди, вимагаючи скасувати військовий облік для жінок

Активістка з оголеними грудьми тримала на руках дитину

У Києві активістка Femen оголила груди, вимагаючи скасувати військовий облік для жінок. Вона з дитиною на руках провела акцію просто під будівлею Офісу президента.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на заяву організації.

Активістка під Офісом президента влаштувала пікет. Вона просить главу держави Володимира Зеленського скасувати наказ про обов'язковий військовий облік для жінок та їхню примусову мобілізацію.

«Жінки та дівчата можуть брати участь у військових конфліктах лише добровільно. Влада не має морального права змушувати жінок до бойових дій. Жінки досі не мають рівних прав із чоловіками і тому на них не повинні поширюватись рівні обов'язки», — заявляють у Femen.

На її тілі кілька написів: «Руки геть від жінок», «Жінка дорівнює (перекреслене) війна», Femen. Поліцейська та військовий дали їй курточку та допомогли одягнутися.

«Ніхто з нас, жінок, не розпочинав війни! Ніхто з нас, жінок, не грабував армію! Ніхто з нас, жінок, не має померти! Руки геть від жінок», – головне посилання її акції.

Раніше Інформатор писав, що в Одесі активістка Femen роздяглася перед польським консульством. Крім того, активістку Femen, яка задерла спідницю перед Зеленським, оштрафували на 85 гривень.

Також ми писали, які професії потрапили до нового списку Міноборони про взяття на військовий облік жінок.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.