"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Б’ють на десятки км і знищують балістичні цілі
У Міністерстві оборони серед пріоритетів на 2024 рік назвали посилення протиповітряної оборони, зокрема розроблення зенітних ракет "Корал". Що відомо про це озброєння, яке можуть отримати Сили оборони – в матеріалі LIGA.net.
За словами заступника міністра оборони Івана Гаврилюка, у 2024 році увага буде звернена на виробництво засобів протиповітряної оборони – від звичайних переносних зенітно-ракетних комплексів до систем ППО з дальністю понад сотню кілометрів (на зразок ЗРК "Корал").
У червні 2021 року конструкторське бюро "Луч" презентувало нову керовану зенітну ракету "Корал" для комплексів середньої дальності.
"Корал має працювати по балістичних цілях. Звичайно, не всіх класів, але він повинен працювати по балістичних цілях", — говорив тоді голова КБ "Луч" Олег Коростельов.
За його словами, ракета, що розробляється, буде оснащена активною головкою самонаведення "Онікс" від української компанії "Радіонікс". Тоді конструктор назвав передбачувані терміни розроблення ракети:
"Цей комплекс ми теж зробимо за два роки до початку державних випробувань", - сказав він.
Розробники говорили, що маса ракети – 300 кг, маса бойової частини – 25 кг. Швидкість – 3600 км/год. За заявами КБ "Луч", "Корал" зможе уражати цілі на відстані 30 км (Гаврилюк у 2023 році казав про 100 км). Ще одна особливість "Коралу" в тому, що ця ракета є максимально уніфікованою. "Корал" може застосовуватись з сухопутної та морської платформи, а також підвищуватися на літаки як ракета "повітря-повітря".
Також Коростельов наголошував, що база для створення нової зенітної ракети "є на 70%" – це станції виявлення та цілевказівки, основні складові ракети, програмне забезпечення для комплексу і платформи для командної й пускової машини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.