Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Раніше до президента із закликом ветувати ініціативу звернулись правозахисні організації
Президент Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради закон, що дозволив би звільнення осіб, які не повідомлять своєму керівництву про звʼязки з особами в Росії чи на окупованих територіях. Обовʼязковою ця норма стала б для стратегічно значущих підприємств.
Тепер парламент мусить розглянути цю ініціативу знов, але вже з пропозиціями глави держави. Документ вже був направлений на розгляд до Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів. Про це свідчить інформація, оприлюднена на сайті парламенту.
"Повернуто з пропозиціями Президента України. Передано на розгляд керівництву. Направлено на розгляд Комітету", - йдеться у картці законопроєкту.
Верховна Рада ухвалила відповідний закон, який був зареєстрований як проєкт під номером №7731, ще 25 квітня. Нардепи пояснили, що він направлений проти колаборантів, які працюють на підприємствах, що мають стратегічне значення або на обʼєктах критичної інфраструктури. Водночас ЗМІ звернули увагу, що закон був ухвалений з порушенням регламенту - норму про звʼязки з особами з окупованих територій чи РФ додали до законопроєкту, вже коли готувалися до другого читання.
Правозахисні організації 1 травня закликали Зеленського не підписувати цей закон. На їхню думку, ініціатива створює умови для утисків та стигматизації людей, які мають родичів та друзів в окупації. Також незрозуміло, як у законі трактувати слово "звʼязки" - уточнень щодо цього в документі немає.
Також підписанти звернення до Зеленського зазначили, що закон чітко не пояснює: досить буде сповістити про саму наявність таких зв’язків, чи роботодавець матиме право вимагати персональні дані людей, із якими ці звʼязки встановлено.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.