“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В багатьох користувачів сервіс уже запрацював
Представники порталу Ukr.net, який з ночі четверга, 7 березня, зазнав масштабного збою, досі не повідомляли про відновлення роботи. Однак в багатьох користувачів вже відкривається сайт агрегатора. Також з'явилася можливість отримувати та відправляти листи.
Журналісти "Інформатора" особисто перевірили це, зайшовши на сайт та погортавши його деякий час. Станом на момент написання матеріалу (17:30) все працює.
Зазначимо, що агрегатор працює без якихось особливих змін. Наша редакція не побачила "глюків" чи зависань. Користувачі також повідомляють, що вже можуть спокійно користуватися поштою "Укрнета".
При цьому пресслужба сайту обіцяла повідомити, як тільки все запрацює. Та наразі жодних таких звернень від ресурсу ще не було. Можливо, вони готують звернення, або сайт працює в тестовому режимі.
Нагадаємо, що Ukr.net є найпопулярнішим в Україні агрегатором новин. Щодня цей сайт збирає близько 30 тисяч новин з понад 1500 різних джерел та розташовує їх для зручності за рубриками.
Приблизно о пів на другу ночі стався збій, і "Укрнет" перестав працювати. Потім стала відома причина цього інциденту.
Виявилося, причиною стало відключення реєстратором доменних імен домену "Укрнету". А зробили вони це за рішенням американського суду, про яке адміністрація ресурсу нічого не чула. Наразі, втім, вже вдалося відновити роботу сайту.
А от експерти з кібербезпеки не виключають, що на Ukr.net була здійснена атака з боку проросійських сил, які мають вплив в США. І це могло робитися в тому числі юридичним шляхом: через американські суди.
"Ми знаємо, що у США є людина, котра системно працює над блокуванням українських доменів, наприклад. Тобто, втручання країни-агресора через своїх проксі не можна виключати. Але і дати 100% поки що не можна", — вважає експерт з кібербезпеки Олексій Семеняка.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини – від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки.Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
У цьому відео Павло Коваль, генеральний директор української аграрної конфедерації, розглядає ситуацію, що розгорнулася на українсько-польському кордоні: коли це розпочалося, що спричинило ускладнення, і які останні новини щодо конфлікту. Приєднуйтесь, щоб дізнатися більше про ці та інші аспекти цієї проблеми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.