"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Місцева єпархія вже заявила, що це була самодіяльність священника, та пообіцяла провести службову перевірку
У місті Великі Луки (Псковська область рф) відкрили та освятили пам'ятник найвідомішому лідеру СРСР Йосипу Сталіну. Освяченням восьмиметрової статуї займався православний священник з місцевої єпархії російської православної церкви (РПЦ).
Про це повідомляють місцеві російські ЗМІ. Найцікавіше - представник РПЦ подякував "отцю народів" за репресії проти церкви.
Так, освячення монументу відбулося ще 15 серпня. Ініціатива належить місцевому фонду "Русский витязь". Ця група активістів відома зокрема тим, що раніше намагалася добитися перейменування Волгограду в Сталінград. Самі "витязі" кажуть, що прохання встановити монумент "вождю" надійшло від місцевої громади, яка нібито воліє "бачити Сталіна кожен день".
Відкриття пам'ятника радянському диктаторові - не така вже й новина для рф, хоча одностайної думки щодо "вождя" у російському суспільстві не існує. Однак найцікавішим в цій ситуації є участь у врочистому заході представників православної церкви. Так, отець Антоній, який і освячував статую, визнав той факт, що саме за часів сталінського терору було репресовано та вбито безліч священників, а церква зазнала масштабних гонінь. Втім, піп РПЦ вирішив подякувати Сталіну за це.
"За часів Йосипа Віссаріоновича церква постраждала, однак завдяки цьому ми тепер маємо багато новомученикі", - зазначив отець Антоній.
А одна з телеведучих, що виступала на заході, оголосила Сталіна "божественним вождем". При цьому в Псковській єпархії РПЦ назвали вчинок отця Антонія "самодіяльністю", заявили, що церква не має до цього стосунку та пообіцяли провести службову перевірку.
До речі, спочатку монумент планували встановити у Волгограді, однак місцева влада не дала цього зробити. Тож восьмиметровому "отцю народів" довелося "емігрувати" у Великі Луки.
Ставлення Сталіна до релігії було, дуже м'яко кажучи, неоднозначним. Так, ще коли майбутній диктатор був молодим, він писав вірші, де серед іншого звертався до "Всевишнього". Втім, надалі "вождь народів" все більше зрікався будь-яких асоціацій із християнством та був послідовником Карла Маркса, який називав релігію "опіумом для народу".
Після приходу до влади більшовиків на чолі з Леніним та, пізніше, Сталіним в країні розгорнулася масштабна антирелігійна кампанія. З початком радянської влади прийшов і терор проти церкви: священників розстрілювали або репресували, храми захоплювались та/або руйнувались, була створена "Спілка войовничих безбожників" тощо. Під час "великого терору" ця хвиля досягла апогею. За різними даними, були вбиті або зіслані в табори десятки тисяч священнослужителів.
Лише під час нападу гітлерівської Німеччини на СРСР Сталін дещо пом'якшив своє ставлення до церкви, адже священники були потрібні багатьом солдатам на передовій. Втім, це було тимчасове та виключно політичне рішення.
Раніше ми писали, що в Держдумі рф запропонували "повернутися до сталінських методів". А Папа Римський порівнював війну росії проти України зі сталінським геноцидом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.