Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Перебіжчики співпрацювали з окупантами, однак українське слідство встановило їх особи та скоєні злочини, довівши справу до призначення покарання
За зраду України - 15 років тюрми: ДБР завершило розслідування справи щодо двох колаборантів. Суд присудив їм тривале позбавлення волі. Втім, слід зазначити, що дані вироки є заочними.
Все через те, що колаборанти переховуються від слідства на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє пресслужба Держбюро розслідувань.
В прессрелізі силовиків зазначається, що вони продовжують системну роботу щодо виявлення та притягнення до відповідальності усіх зрадників та колаборантів. Бюро зазначає, що від відповідальності не піде жоден винний.
Впродовж цього тижня за матеріалами розслідувань ДБР суд виніс два заочні вироки щодо перебіжчиків, які перейшли на сторону ворога в часи російської окупації. Ще два обвинувальних акти скеровано до суду.
"Суд заочно визнав винним у держзраді та колабораціонізмі правоохоронця, який передавав окупантам списки своїх колег та військовослужбовців з Куп’янського районі Харківщини. 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав ексначальник пожежної частини з селища Новопсков Луганської області, який залишився на окупованій території та добровільно приєднався до агресорів", - йдеться в прессрелізі Бюро.
Також було завершено розслідування стосовно колишнього правоохоронця з Вовчанська. Він служив в українській поліції, а з приходом окупантів керував слідчим відділом в місцевій окупаційній міліції. Окрім цього, до суду направили справу лісника, який працював у Станично-Луганському лісництві та продовжив робити це після появи російських військ.
Зазначимо, що проросійський рух в Україні не є масовим. За часи тієї ж Другої світової війни в нацистські структури тою чи іншою мірою вступили мільйони мешканців СРСР. Це було досить вагоме суспільне явище.
Тоді як під час російської агресії ми не можемо спостерігати насправді масових випадків переходу на сторону ворога. До українського суду направлені тисячі справ стосовно колаборантів, реально ж на сторону ворога перейшли десятки тисяч осіб, можливо й більше.
Проте йдеться про якісь долі відсотків, можливо - про 1-2% від загальної кількості всіх українців. Враховуючи те, що росія, здійснюючи напад на Україну, сподівалася на масову підтримку населення, можна зробити висновок, що українці продемонстрували патріотизм та вірність своїй Батьківщині в абсолютній більшості випадків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.