Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Росія могла виготовити нові партії ракет
Найближчим часом може статися нова ракетна атака по території України. Адже в Чорному морі перебувають ракетоносії з "Калібрами". Поки невідомо, в якому стані перебуває ворожа авіація і що відбувається на аеродромах рф.
Про це військовий експерт Олег Жданов розповів на своєму YouTube-каналі. Він нагадав, що один з останніх ракетних масованих ударів відбувся два місяці тому.
"Ймовірність нанесення ракетних ударів починає потихеньку зростати. Це характеризується тим, що в Чорному морі перебувають носії ракет "Калібр", а тому це ознака того, що варто очікувати нових атак", - заявив Жданов.
Він наголосив, що поки розвідка не розповідає про стан стратегічної авіації рф. Також незрозумілою залишається обстановка на аеродромах, де базуються Ту-22М3 і Ту-95.
"Зараз ми не знаємо, в якому стані перебуває російська стратегічна авіація, зокрема, що відбувається на аеродромах, де вона базується. Але, ймовірно, росія могла виготовити кілька ракет та намагатиметься щось організувати. Або ж вони готуватимуть їх до контрнаступу ЗСУ", - додав Жданов.
За словами Жданова, є загроза того, що з території Білорусі по Київській області буде завдано потужний масований удар ракетами С-400. Цей крок ворог може зробити у відповідь на контрнаступ.
"З території Білорусі — ймовірність така існує (загроза ракетного удару, - ред.), ми не можемо її відкинути на сьогодні, тим паче, що комплекси С-400 у Білорусі є, і транспортники везуть ці ракети...", - акцентував Жданов.
6 квітня керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк повідомила, що у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває два надводних і два підводні ракетоносії. Загальний залп "Калібрів" становить 24 ракети. Вони не повністю спорядженні. Однак рівень загрози оцінюється як дуже високий.
"Не виключено, що ворог може застосувати точкові ракетні удари, хоча очевидно він економно використовує цей вид зброї", - наголосила Гуменюк.
Нагадаємо, українські прикордонники відбили штурм одразу шести груп Вагнера. Крім того, на окуповане Запоріжжя звезли російських медиків для лікування окупантів.
Також Інформатор писав, що загарбники можуть частіше обстрілювати житлові будинки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.