Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
В Оперативному командуванні "Південь" такий метод називають "кроком відчаю"
Окупанти активізували авіацію на Півдні України. Це пов’язано з новою тактикою. Зокрема, росіяни прив'язують до безпілотників гранати та намагаються бити по скупченню людей.
Про це в ефірі телемарафону повідомила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. За її словами, зменшивши свою наземну потужність, окупанти застосовують повітряні сили — авіацію і БПЛА, якими раніше тільки розвідували обстановку.
"Наразі прив’язують до них розривні гранати і намагаються таким чином уразити скупчення людей, зокрема там, де роздається гуманітарна допомога", - зазначила Гуменюк.
Людей закликають не збиратися на відкритих територіях. За її словами, через загрозу обстрілів гуманітарку роздають в укриттях. Вона констатувала, що використання ворогом авіації з керованими авіаційними бомбами, які він час від часу собі дозволяє, це вже певний "крок відчаю", бо "більше використовувати немає чого".
"Для них дуже важко наразі розташовувати артилерійські позиції на тих ділянках, над якими ми працюємо з вогневої точки зору, і зачищаючи смугу в 30 кілометрів, ми залишаємо все менше і менше позицій окупантам, звідки вони можуть артилерією, мінометами наносити ураження по правому берегу, хоча вони все ж таки вишукують такі позиції", - сказала Гуменюк.
У Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває два надводних і два підводні ракетоносії. Загальний залп "Калібрів" становить 24 ракети. Вони не повністю спорядженні. З усім тим рівень загрози оцінюється як дуже високий.
"Не виключено, що ворог може застосувати точкові ракетні удари, хоча очевидно він економно використовує таку зброю", - додала Гуменюк.
Окупанти провалили план доведення енергетичної інфраструктури України до критичного стану. Тепер ворог намагатиметься зірвати контрнаступ ЗСУ. Ймовірно, битиме по військових об'єктах та шляхам постачання. За словами речника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрія Юсова, загроза для цивільного населення зберігається.
Нагадаємо, українські прикордонники відбили штурм одразу шести груп Вагнера. Крім того, на окуповане Запоріжжя звезли російських медиків для лікування військових рф.
Також Інформатор писав, що окупанти можуть частіше обстрілювати житлові будинки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.