У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Очисні споруди, через які проходить вся вода перед потраплянням до споживачів, додатково захищені від ворожих обстрілів.
Очищена вода, яку подають до централізованої системи водопостачання Миколаєва з Дніпро-Бузького лиману, придатна лише для побутових потреб, але за її якістю постійно слідкують спеціалісти у лабораторії.
Про це повідомили на сторінці Миколаївської обласної воєнної адміністрації у Facebook.
«З лиману вода поставляється до очисних споруд МКП «Миколаївводоканал» і проходить там систему очищення в фільтрах, а також систему знезараження та зниження каламутності, для того, щоб вона була придатна для використання у побуті. Вода підходить для прибирання приміщення, миття посуду, прання та щоб прийняти душ», – розповідає директор МКП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.
За його словами, очисні споруди, через які проходить вся вода перед потраплянням до споживачів, додатково захищені від ворожих обстрілів.
Водночас начальниця лабораторії Валентина Андрєєванаголосила, що її працівники постійно тримають під контролем процес знезараження води, а також рівень хлору, який додають під час очищення.
«Вода, яку зараз подають до централізованої системи водопостачання, містить в рази більше хлоридів, мінеральних солей, сульфатів, теж у рази вище загальна жорсткість та окиснюваність», – пояснює вона.
Сам процес очищення води, за словами начальника очисних споруд підприємства Володимира Нестерчука, відбувається відповідно до технологічного процесу та займає приблизно від чотирьох і більше годин.
Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів, що для організації забору води з річки Південний Буг та буріння артезіанських свердловин на Миколаївщині держава з резервного фонду виділила 56 млн грн.