Головна
Україна
Події
01:13, 25 Листопада
Информатор UA

Интро

Відтепер через мобільний додаток "Нової пошти" можна надати право людині, якій ви довіряєте, отримати та сплатити посилку за вас. Сервіс безкоштовний та діє виключно для отримання відправлень у поштоматі або у відділеннях. Однак вартість посилки має складати менше ніж 30 тисяч гривень. Ця послуга називається "Інший отримувач". Замовити її може тільки одержувач і виключно через мобільний додаток "Нової пошти".  Як скористатися сервісом "Інший отримувач": Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти" та знайдіть необхідну посилку; У розділі "Керування посилкою" виберіть сервіс "Інший отримувач"; Вкажіть номер телефону людини, якій даєте право отримати свою посилку та натисніть кнопку "Доручити"; Довірена людина одразу отримає повідомлення на телефон, що їй надали право отримати посилку; Людина, якій надали право отримати посилку, зможе забрати відправлення та сплатити за нього у разі необхідності.  Право на отримання вашої посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному додатку знайти посилку та у розділі "Керування посилкою" натиснути "Скасувати довіреність". Як отримати посилку за довіреністю У поштоматі: Підійдіть до поштомату та увімкніть Bluetooth на своєму телефоні. Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти". Знайдіть необхідну посилку та оплатіть. Внизу натисніть "Відкрити комірку". Забирайте посилку та не забудьте після цього закрити комірку поштомату. У відділенні: Повідомте оператору, що отримуєте посилку через сервіс "Інший отримувач". Надайте оператору код отримання з повідомлення та номер посилки. Здійсніть оплату, якщо це необхідно, та заберіть довірену вам посилку. Для електронних накладних з сервісом "Інший отримувач" існують такі обмеження: Замовити послугу може тільки отримувач; Довірена особа може тільки отримати та оплатити посилку; Замовити послугу можливо тільки в мобільному додатку.    Про "Нову пошту" Компанія надає послуги швидкої, зручної та надійної доставки документів, посилок та вантажів. По всій країні працюють 1 226 відділень, у яких працює понад 13 тисяч співробітників. "Нова пошта" не припиняла роботу в Україні під час повномасштабного російського вторгнення в тих містах, які не знаходяться під окупацією, та де не ведуться активні бойові дії.  Нагадаємо, "Укрпошта" випустила марку, присвячену звільненню Херсона. Крім того, російська мова у цифрових сервісах "Нової пошти" більше недоступна. Також Інформатор писав, чи працює "Нова пошта", якщо немає світла. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як зробити, щоб на "Новій пошті" замість вас посилку отримав інший користувач: інструкція

Читать на русском

Якщо посилку замовлено "Особисто в руки", то змінити отримувача неможливо

Читать на русском
Як зробити, щоб на "Новій пошті" замість вас посилку отримав інший користувач: інструкція
Для електронних накладних з сервісом "Інший отримувач" існують деякі обмеження

Якщо посилку замовлено "Особисто в руки", то змінити отримувача неможливо

Відтепер через мобільний додаток "Нової пошти" можна надати право людині, якій ви довіряєте, отримати та сплатити посилку за вас. Сервіс безкоштовний та діє виключно для отримання відправлень у поштоматі або у відділеннях. Однак вартість посилки має складати менше ніж 30 тисяч гривень.

Ця послуга називається "Інший отримувач". Замовити її може тільки одержувач і виключно через мобільний додаток "Нової пошти". 

Як скористатися сервісом "Інший отримувач":

 • Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти" та знайдіть необхідну посилку;
 • У розділі "Керування посилкою" виберіть сервіс "Інший отримувач";
 • Вкажіть номер телефону людини, якій даєте право отримати свою посилку та натисніть кнопку "Доручити";
 • Довірена людина одразу отримає повідомлення на телефон, що їй надали право отримати посилку;
 • Людина, якій надали право отримати посилку, зможе забрати відправлення та сплатити за нього у разі необхідності. 

Право на отримання вашої посилки можна скасувати. Для цього необхідно у мобільному додатку знайти посилку та у розділі "Керування посилкою" натиснути "Скасувати довіреність".

Як отримати посилку за довіреністю

У поштоматі:

 • Підійдіть до поштомату та увімкніть Bluetooth на своєму телефоні.
 • Відкрийте мобільний застосунок "Нової пошти".
 • Знайдіть необхідну посилку та оплатіть.
 • Внизу натисніть "Відкрити комірку".
 • Забирайте посилку та не забудьте після цього закрити комірку поштомату.

У відділенні:

 • Повідомте оператору, що отримуєте посилку через сервіс "Інший отримувач".
 • Надайте оператору код отримання з повідомлення та номер посилки.
 • Здійсніть оплату, якщо це необхідно, та заберіть довірену вам посилку.

Для електронних накладних з сервісом "Інший отримувач" існують такі обмеження:

 • Замовити послугу може тільки отримувач;
 • Довірена особа може тільки отримати та оплатити посилку;
 • Замовити послугу можливо тільки в мобільному додатку. 

 

Про "Нову пошту"

Компанія надає послуги швидкої, зручної та надійної доставки документів, посилок та вантажів. По всій країні працюють 1 226 відділень, у яких працює понад 13 тисяч співробітників. "Нова пошта" не припиняла роботу в Україні під час повномасштабного російського вторгнення в тих містах, які не знаходяться під окупацією, та де не ведуться активні бойові дії. 

Нагадаємо, "Укрпошта" випустила марку, присвячену звільненню Херсона. Крім того, російська мова у цифрових сервісах "Нової пошти" більше недоступна.

Також Інформатор писав, чи працює "Нова пошта", якщо немає світла.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.