"Нова пошта" відмовилась від російської мови

Для того, щоб отримати нову версію додатка, необхідно оновити застосунок

"Нова пошта" відмовилась від російської мови

Російська мова у цифрових сервісах "Нової пошти" більше недоступна. Компанія повністю перейшла на державну українську мову. Нова версія мобільного застосунку вже доступна користувачам.

Про це йдеться в описі оновленої версії мобільного додатку на AppStore. На сайті "Нової пошти" доступна англійська мова. 

"Російська мова у цифрових сервісах "Нової пошти" більше недоступна. Компанія повністю перейшла на державну українську мову, обравши її як єдину можливу для спілкування у вільній та незалежній Україні. Це прояв нашої підтримки та віри в суверенність нашої країни", - йдеться у повідомленні поштового оператора у Twitter.

У додатку можна знайти:

  • Актуальний каталог всіх відділень "Нової пошти" та їх графіки роботи, а також графіки відправки вантажів у той же день і графіки прибуття відправлень до відділень;
  • Інформацію про нові послуги та сервіси, про відкриття нових відділень.

Додаток вам допоможе здійснити:

  • Замовити повернення або переадресацію відправлення;
  • Створити експрес накладну зі зворотною доставкою грошового переказу на банківську картку та отримати бонус знижку при відправленні;
  • Перегляд місця розташування відділення на карті із зазначенням основних орієнтирів для швидкого пошуку;
  • Прорахунок вартості та строків доставки;
  • Відстеження стану доставки відправлення за номером ЕН (відстежити посилку);
  • Відправити заявку для виклику кур'єра за адресою.
Джерело: AppStore
Джерело: AppStore

 

На сайті "Нової пошти" доступна англійська мова
На сайті "Нової пошти" доступна англійська мова

Що цьому передувало 

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну все більше сервісів переходить виключно на українську мову. Нещодавно із застосунку Monobank прибрали російську мову. Крім того, додаток Facebook тепер доступний українською мовою для користувачів iOS. 

Раніше Інформатор писав, у яких соцмережах частіше використовують українську мову. Також ми писали, як правильно оформити скаргу про порушення мовного закону.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube