У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Uber в умовах війни переформатував свою роботу — від бізнесу до благодійності
Глобальний сервіс Uber після паузи на початку повномасштабного російського вторгнення продовжив працювати в Україні. Наразі замовити поїздки можна у 18 містах. Компанія працює у збиток, однак готова не зупинятися та продовжувати інвестувати.
Про це в інтерв'ю Forbes розповіла віцепрезидентка Uber Анабель Діаз Кальдерон. Пауза знадобилась, щоб оцінити ситуацію та розпочати перебудову процесів.
Під час війни Uber переформатував роботу і почав долучатися до гуманітарних ініціатив, щоб допомогти українцям з безкоштовними поїздками по країні та до кордону. Окремо ними також користувалися лікарі, донори крові та інші працівники критичної інфраструктури. Станом на вересень кількість поїздок, які відбулись коштом компанії, сягнула 600 тисяч.
"Спеціалісти із Сан-Франциско й Амстердама сфокусовані на підтримці роботи в Україні під час війни та постійно аналізують поточну ситуацію. Це допомагає справлятися з подіями на зразок тих, що відбуваються зараз", – сказала Діаз Кальдерон.
До війни Uber працював у дев’яти містах України, а з березня запустили 12 нових. Наразі сервіс доступний у 18 містах.
"На платформі було близько 400 тисяч активних місячних користувачів та понад 30 тисяч водіїв. Під час COVID-19, коли інші ринки регіону скоротилися, Україна мала зростання на майже 70%. Це показало для нас великий потенціал", - зазначила Діаз Кальдерон.
Після закінчення війни компанія планує повернутися до нормальної роботи бізнесу. Uber має двох великих та активних конкурентів – Bolt та Uklon. Проте компанія ніколи не мала наміру покинути Україну.
"Що ми робили, так це оптимізували свої інвестиції у ринок. Варто сказати, що з точки зору легального поля Україна єдина у Східній Європі, яка не регулює роботу онлайн-платформ. Це напрям, у якому ми були б раді прогресу. Визначити чіткі правила гри для всіх – допомогти розвитку ринку. Наприклад, запровадити спрощений податковий режим для самозайнятих працівників. В такі нестабільні часи людям особливо потрібні гнучкі та легкі рішення. Регулювання ринку в Україні ще доведеться розвивати. Але, підкреслю, що протягом цього процесу ми маємо намір продовжувати роботу в Україні та розвивати тут бізнес", - додала Діаз Кальдерон.
Наразі Uber працює у 18 містах України, таких як Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпро, Біла Церква, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Кременчук, Черкаси, Кропивницький, Ужгород та Харків. Зазначимо, що після майже повного визволення Харківської області від російських окупантів компанія повідомила про відновлення роботи сервісу в Харкові. Протягом першого місяця після відновлення роботи Uber діяла знижка 50% на всі поїздки по місту.
Нагадаємо, у Польщі перевірятимуть водіїв Uber, Bolt та інших таксі. Крім того, через відключення світла у кур'єрів служби доставки та водіїв таксі виникли додаткові проблеми.
Також Інформатор писав, які ТРЦ в Києві працюють під час відключення світла.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.