Які ТРЦ в Києві працюють під час відключення світла

Читать на русском

Кияни вимушені працювати та жити в умовах відсутності світла

Читать на русском
Які ТРЦ в Києві працюють під час відключення світла
Відсутність електрики — не завада

Кияни вимушені працювати та жити в умовах відсутності світла

Відключення світла в Україні розпочалися в жовтні через російські обстріли об’єктів енергетики. Аварійні та планові відключення світла суттєво вплинули на життя українців. Водночас тішить, що деякі торговельно-розважальні центри продовжують працювати. 

Про це пише видання "БЖ". Інформатор розповість, як працюють ТРЦ під час відключення світла. 

  • Lavina Mall. Постійно працює за рахунок потужних генераторів. Понад 100 магазинів та закладів там продовжують свою роботу. Втім, поки не вдалося забезпечити роботу фудкорту, кінотеатру і "Сільпо". Обіцяють вирішити найближчим часом.
  • Blockbuster Mall. У разі планових відключень, магазини і дитяча зона частково обмежують роботу. Також у ТРЦ трохи змінили графік роботи — деталі тут.
  • Dream. ТРЦ працює навіть, попри зникнення електроенергії. Однак деякі магазини та заклади в такій ситуації можуть зачинити. Також на сайті вказують список входів до ТРЦ, які працюють за відсутності світла.
  • Gulliver. За відсутності електроенергії ТРЦ працює з 0 до 3 поверх. У пресслужбі додають, що працюють над забезпеченням роботи всього комплексу. На сайті можна знайти список магазинів, що продовжують роботу.
  • River Mall. Цей ТРЦ також частково продовжує роботу, попри відсутність світла. Там запевняють, що з кожним днем магазинів, що працюють, ставатиме все більше. Також рекомендують зателефонувати, перш ніж йти за покупками. Довідник із номерами телефонів магазинів можна знайти за посиланням.
  • Retroville. Під час вимкнень світла торговельний центр перестає працювати, але в соціальних мережах постійно повідомляють про відновлення електропостачання.
  • ТРК Проспект. Аналогічна ситуація з торговим комплексом "Проспект" на Лівому березі. Коли світла нема, він зачиняє двері, проте оперативно інформує у своїх соцмережах про наявність/відсутність електроенергії.

Що відомо про відключення світла в Україні

Відключення світла розпочалися в жовтні через російські обстріли об’єктів енергетики України. Це вплинуло на живлення низки областей, ситуація у яких, поки що, залишається складною. Зокрема, йдеться про Київ, Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську та Донецьку області. Там застосовуються планові, а іноді й аварійні відключення. Київський та Харківський енерговузол – це великі регіони споживання електроенергії, куди передається електроенергія з тих регіонів, де вона наразі виробляється. Але мережа у цих областях зазнала важких пошкоджень і вона поступово відновлюється силами "Укренерго" та інших енергетичних компаній. Таких масштабних пошкоджень, які з 10 жовтня зазнала українська енергетика, не зазнавала жодна енергосистема. Тому говорити про їх повне усунення наразі не доводиться. Зважаючи на це, планові відключення, ще певний час будуть впроваджуватися, зокрема у вказаних областях та у Києві, поки відновлюватимуть можливість передачі електроенергії з інших регіонів.

Нагадаємо, Уряд обіцяє більш "передбачувані" графіки відключень світла. Крім того, кияни звинувачують ДТЕК у корупції, енергетики виправдовуються.

Також Інформатор писав, коли в Україні можуть скасувати відключення світла. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.