“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Роз'яснення МОЗ
Через військову агресію, розв’язану російською федерацією, багато українців змушені були залишити домівки. Вони зіткнулись не тільки з погіршенням стану фізичного та психічного здоров’я, а й з матеріальними проблемами, які, у поєднанні з втратою роботи чи житла, набули для багатьох критичного значення. Для тих, хто потребує медикаментозного лікування, працює програма "Доступні ліки", завдяки якій пацієнти можуть отримувати препарати безоплатно або з невеликою доплатою.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.
Загалом державна програма відшкодування, як і до війни розповсюджується на 401 лікарський засіб:
Для того, щоб почати отримувати «доступні ліки» під час війни, пацієнту необхідно:
Лікар проведе огляд, призначить необхідне лікування, зокрема й медикаментозне;
Далі – лікар виписує власне рецепт на потрібні пацієнту ліки. Про те, яку інформацію має містити рецепт на препарати за програмою "Доступні ліки" детальніше – за посиланням. З цим рецептом – паперовим або електронним – пацієнт може звернутися до аптеки, яка має договір з НСЗУ на відпуск ліків, і отримати безоплатні препарати. Знайти найближчу таку аптеку можна за телефоном 16-77.
Ще одна можливість отримати ліки безоплатно – звернутись до пунктів видачі ліків, які розповсюджують їх як гуманітарну допомогу. Щоб дізнатися адресу такого найближчого пункту, слід звернутися до регіонального підрозділу охорони здоров’я.
Нагадаємо, в Україні з серпня аптеки відпускатимуть антибіотики лише за рецептом, але є виключення. Крім того, українці можуть безкоштовно отримати психіатричну допомогу під час війни.
Також Інформатор писав, до яких лікарів можна потрапити без направлення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.