Головна
Життя
Здоров'я
10:33, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Якщо вам потрібна консультація лікаря-спеціаліста не відкладайте візит. Для запису достатньо виконати два кроки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наНаціональну службу здоров'я України. 1. Отримати направлення Направлення до лікарів-спеціалістів виписує сімейний або лікуючий лікар. Якщо ви не можете відвідати свого лікаря, зателефонуйте йому або напишіть. Лікар випише направлення дистанційно, якщо має доступ до Електронної системи охорони здоровя. Або зверніться у будь-який найближчий заклад первинної медичної допомоги. Укладати нову декларацію не потрібно. Запишіться до сімейного лікаря і отримайте направлення. 2. Знайдіть лікарню, де працює потрібний вам спеціаліст З направленням можна звернутись до лікаря в будь-якому регіоні в закладі, який має договір з НСЗУ. Якщо не знаєте, де знайти потрібного спеціаліста, зателефонуйте в контакт-центру НСЗУ за номером 16-77. Без направлення можна звернутись до: гінеколога, психіатра, нарколога, стоматолога, фтизіатра, до лікаря, у якого перебуваєте під наглядом із хронічними захворюванням. Нагадаємо,допомоги потребують 60% українців. Крім того,у Львовілікарі врятували життя 10-річному хлопчику. Такожписав, якотримати направлення до профільного лікаряпід час війни. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

До яких лікарів можна потрапити без направлення

Читать на русском
До яких лікарів можна потрапити без направлення

Кожна людина повинна стежити за своїм здоров'ям

Якщо вам потрібна консультація лікаря-спеціаліста — не відкладайте візит. Для запису достатньо виконати два кроки.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну службу здоров'я України.

1. Отримати направлення

  • Направлення до лікарів-спеціалістів виписує сімейний або лікуючий лікар.
  • Якщо ви не можете відвідати свого лікаря, зателефонуйте йому або напишіть. Лікар випише направлення дистанційно, якщо має доступ до Електронної системи охорони здоров’я.
  • Або зверніться у будь-який найближчий заклад первинної медичної допомоги. Укладати нову декларацію не потрібно. Запишіться до сімейного лікаря і отримайте направлення.

2. Знайдіть лікарню, де працює потрібний вам спеціаліст

З направленням можна звернутись до лікаря в будь-якому регіоні в закладі, який має договір з НСЗУ. Якщо не знаєте, де знайти потрібного спеціаліста, зателефонуйте в контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.

Без направлення можна звернутись до:

  • гінеколога,
  • психіатра,
  • нарколога,
  • стоматолога,
  • фтизіатра,
  • до лікаря, у якого перебуваєте під наглядом із хронічними захворюванням.

Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, у Львові лікарі врятували життя 10-річному хлопчику

Також Інформатор писав, як отримати направлення до профільного лікаря під час війни. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.