Головна
Україна
09:43, 2 Серпня
Информатор UA

Интро

У грудні-січні можуть розпочатись перемовини з ЄС стосовно членства України в Європейському Союзі.Верховна рада до кінця цього року планує ухвалити понад 30 євроінтеграційних законопроєктів. Про це повідомилаголова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева, передаєІнформатор. "Парламент налаштований на ухвалення понад 30 євроінтеграційних законопроєктів до кінця цього року. Важливо, що для ухвалення попередніх документів парламент зміг зібрати більшість навіть у складні воєнні часи. А загалом у нас 80 таких законопроєктів і 7 пунктів від Єврокомісії, які треба виконати для набуття членства", - заявила Мезенцева. Вона зауважила, що шлях до самого членства може тривати від 3 до 7 років. "Навіть в такий складний час, як під час війни, український парламент зміг мобілізувати усі силиухвалити необхідні євроінтеграційні закони, які чекали роками це і закон про поводження з відходами, і антикорупційна стратегія, і ратифікація Конвенції про запобігання насильству проти жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Впевнена, що зміни, які розпочались і в нормативному, і в інституційному плані в парламент зможуть лише посилити наш євроінтеграційний трек перші ініціативи вже є, і будемо напрацювати нові пропозиції", додала Мезенцева. Нагадаємо, в уряді Франції заявили, що процес вступу України до Євросоюзуможе зайняти 15 або 20 років. Крім того,Україна заробила на експорті електроенергії до ЄС більше 700 млн гривень за місяць. Також Інформаторписав, з якими документами можна подорожувати Європою. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна

Вступ України в ЄС: коли розпочнуться перемовини

Читать на русском
Вступ України в ЄС: коли розпочнуться перемовини

Україні треба виконати план дій, який надала Єврокомісія

У грудні-січні можуть розпочатись перемовини з ЄС стосовно членства України в Європейському Союзі. Верховна рада до кінця цього року планує ухвалити понад 30 євроінтеграційних законопроєктів. 

Про це повідомила голова української делегації в ПАРЄ Марія Мезенцева, передає Інформатор.

"Парламент налаштований на ухвалення понад 30 євроінтеграційних законопроєктів до кінця цього року. Важливо, що для ухвалення попередніх документів парламент зміг зібрати більшість навіть у складні воєнні часи. А загалом у нас 80 таких законопроєктів і 7 пунктів від Єврокомісії, які треба виконати для набуття членства", - заявила Мезенцева.

Вона зауважила, що шлях до самого членства може тривати від 3 до 7 років.

"Навіть в такий складний час, як під час війни, український парламент зміг мобілізувати усі сили і ухвалити необхідні євроінтеграційні закони, які чекали роками – це і закон про поводження з відходами, і антикорупційна стратегія, і ратифікація Конвенції про запобігання насильству проти жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами. Впевнена, що зміни, які розпочались і в нормативному, і в інституційному плані в парламент зможуть лише посилити наш євроінтеграційний трек – перші ініціативи вже є, і будемо напрацювати нові пропозиції", – додала Мезенцева.

Нагадаємо, в уряді Франції заявили, що процес вступу України до Євросоюзу може зайняти 15 або 20 років. Крім того, Україна заробила на експорті електроенергії до ЄС більше 700 млн гривень за місяць.

Також Інформатор писав, з якими документами можна подорожувати Європою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.