Головна
Україна
15:31, 1 Серпня
Информатор UA

Интро

Не дивлячись на всі намагання рф, Україна продовжує активне відновлення та розвиток. Про це розповіли в Центрі стратегічних комунікацій, передає Інформатор. Завдяки експорту електроенергії до Європейського союзу Україна всього за місяць вже змогла заробити більше 700 млн гривень. Це демонструє успіхи нашої країні у відновленні експорту товарів та послуг до країн світу, не дивлячись на всі намагання нашого ворога перешкодити цьому. Отримані від експорту кошти планується направити на підготовку до опалювального сезону. Мова йде про закупівлю та ремонт енергоблоків електростанцій та мереж. Офіційно про ці плани оголосив очільник НЕК Володимир Кудрицький. Це той дохід від експорту, який ми мали при пропускній спроможності у 100 МВт. При збільшенні обсягів дозволеного експорту, ця цифра може значно зрости, наголосив він. Наша країна буде й далі розвиватися та налагоджувати звязки зі світом. У той же час, рф повним ходом наближається до повного дефолту та ізоляції, на що й заслуговує. Раніше ми писали про те, що опалювальний сезон в Україні під загрозою: що треба зробити, щоб не мерзнути взимку. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Україна заробила на експорті електроенергії до ЄС більше 700 млн гривень за місяць

Читать на русском
Україна заробила на експорті електроенергії до ЄС більше 700 млн гривень за місяць

Наша країна продовжує відновлювати експорт

Не дивлячись на всі намагання рф, Україна продовжує активне відновлення та розвиток. 

Про це розповіли в Центрі стратегічних комунікацій, – передає Інформатор.

Завдяки експорту електроенергії до Європейського союзу Україна всього за місяць вже змогла заробити більше 700 млн гривень. Це демонструє успіхи нашої країні у відновленні експорту товарів та послуг до країн світу, не дивлячись на всі намагання нашого ворога перешкодити цьому. 

Отримані від експорту кошти планується направити на підготовку до опалювального сезону. Мова йде про закупівлю та ремонт енергоблоків електростанцій та мереж. Офіційно про ці плани оголосив очільник НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.

«Це той дохід від експорту, який ми мали при пропускній спроможності у 100 МВт. При збільшенні обсягів дозволеного експорту, ця цифра може значно зрости», – наголосив він.

Наша країна буде й далі розвиватися та налагоджувати зв’язки зі світом. У той же час, рф повним ходом наближається до повного дефолту та ізоляції, на що й заслуговує. 

Раніше ми писали про те, що опалювальний сезон в Україні під загрозою: що треба зробити, щоб не мерзнути взимку.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.