Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Європейським компаніям планують заборонити вести торгову діяльність із понад двома десятками фірм із різних країн за те, що допомагають кремлю обходити санкції
Європейський Союз пропонує накласти торговельні санкції на понад два десятки фірм, які допомагають кремлю отримувати підсанкційні товари, у тому числі й західного виробництва. До переліку входять компанії, зареєстровані в Гонконзі, Таїланді, Шрі-Ланці, Казахстані, Сербії, Індії та Туреччині. Крім того, три фірми належать Китаю, тож якщо рішення ухвалять, це буде вперше, коли Захід запроваджує санкції проти підприємств КНР за підтримку воєнної агресії рф.
Як повідомляє Bloomberg, європейським компаніям хочуть заборонити вести торгові відносини з фірмами, які підривають зусилля блоку щодо припинення потоку підсанкційних товарів. Йдеться переважно про технологічні та електронні компанії, які кремль активно використовує, зокрема і як посередників.
Раніше вже були пропозиції включити до санкційного списку кілька китайських фірм, але це отримало опір деяких країн-членів. Для ухвалення рішення потрібна одноголосна підтримка. Китай є важливим торговим партнером для багатьох держав ЄС, зокрема є найбільшим ринком автомобілебудівних компаній Німеччини.
Наразі в санкційному списку ЄС перебуває понад 620 компаній. Переважна більшість із них зареєстрована росії. Москва пристосувалася до санкційного тиску, широко використовуючи контрабанду та підставні фірми-одноденки. Через це ЄС та США зосередилися на перекриванні цих «шпаринок». Стратегія виявилася вдалою. Частина країн, які раніше отримували надприбутки від торгівлі з рф, вирішили відійти від цієї практики, щоб не потрапити під західні санкції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.