"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Російський корабель NS Leader, який до порту Приморськ на Балтійському морі, різко змінив курс через нові санкції США
У суботу, 10 лютого, російський нафтовий танкер здійснив майже миттєвий розворот біля берегів Португалії після того, як потрапив під санкції США. Судно NS Leader прямувало до порту Приморськ на Балтійському морі. Але, дізнавшись про санкції, екіпаж за командою з Кремля зробив різкий розворот на 180 градусів й змінив курс.
Як пише Bloomberg, танкер, мав отримати свій наступний вантаж приблизно через 10 днів. Але він зменшив швидкість вдвічі, розвернувся і змінив пункт призначення.
Видання посилається на дані відстеження суден та інформації про судноплавство. Журналісти вважають, що цей розворот свідчить про одне - санкції США, які посилюються з кінця минулого року, мають вплив на росію та її економіку.
Bloomberg також нагадує, що у грудні 2023 року, також потрапивши під санкції, судно "Віктор Бакаєв" здійснило такий самий маневр. Воно вимушено відмовилось від свого рейсу до іншого російського нафтового експортного термінала.
"Наразі "Віктор Бакаєв" стоїть на якорі в Чорному морі й з того часу не перевозило жодного вантажу", - інформує видання.
У четвер, 8 лютого, Сполучені Штати Америки запровадили нові санкції проти рф, які стосуються нафти й алмазів. Обмеження стосуються суден, які порушують ліміт цін на російську нафту.
Водночас Європейський союз офіційно запропонував ввести 13-й пакет санкції проти росії. Зокрема, проти 55 компаній та понад 60 фізичних осіб, пов’язаних державою-терористом. Його планують запровадити до другої річниці повномасштабного вторгнення – 24 лютого.
Попри те російська нафта продовжує потрапляти на ринок через "лазівку" у правилах перероблювання. Нещодавно стало відомо, що Великобританія імпортувала 5,2 мільйона барелів палива, виробленого з російської нафти. Цю нафту перероблювали в Індії, і надалі поставляли до Великої Британії. Такий варіант імпорту не порушує британських законів, проте критики стверджують, що такий шлях підтримує російський військовий бюджет.
Мешканці будинку у Голосіївському районі Києва, що постраждав від ракетної атаки 7 лютого, передають палкі побажання володимиру путіну - що саме кажуть, дивіться у відео.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.