Наслідки ударів по НПЗ росії більше вплинуть на пересічних росіян, ніж на військових рф, каже Орєшніков
Ударів по російських нафтопереробних заводах може побільшати, бо подібними атаками Україна б'є, як по логістиці, так і по експорту ворога. Російська влада вже була змушена підняти ціни, зокрема, на паливо. А рейди, які зараз тривають на території росії, дають російським повстанцям велику кількість можливостей.
Про це в інтерв'ю Інформатору розповів колишній громадянин росії, а нині чуваський сепаратист Михайло Орєшніков. За його словами, наслідки ударів по нафтопереробних заводах та нафтосховищах росії більше вплинуть на пересічних росіян, ніж на військових рф. Адже для росії війна наразі важливіша за все інше. В протилежному випадку, вона б не продовжувалася.
"Тут ми побачимо, що для російської влади важливіше: люди, іноземні партнери чи військові. Побачимо, на кому вони в першу чергу почнуть економити. Якщо почнеться різке подорожчання, а воно вже почалося, значить економлять на людях. Це не вперше для росії всі свої збитки перекладати на звичайних людей", - каже Орєшніков.
Він додав, що, на його думку, ударів по НПЗ в росії побільшає. Бо це одразу удар і по логістиці, й по експорту нафти, й по війську.
Щодо рейдів російських добровольців, то Орєшніков каже, що ситуація для окупантів зараз нестандартна. А наступ відкриває для російських повстанців багато можливостей.
"Тут питання у відкритих можливостях. В принципі самі ці події відкривають велику кількість можливостей, з якими стратегічно можна рухатися в різні сторони. Як мінімум, відтягнути війська (з фронту - ред.). Максимум може бути зовсім іншим. Я б, наприклад, будучи військовим стратегом, у такій ситуації спостерігав за реакцією противника. Бо ситуація для них доволі нестандартна. В таких випадках противник, як правило, реагує з великою кількістю помилок. Мій підхід - ловити противника на помилках. Мені здається, (повстанці - ред.) діють схожим методом", - розповів Орєшніков.
Водночас, на думку Орєшнікова, важко сказати, чи поширяться ці революційні процеси по росії. Зокрема, на території Ічкерії.
"Щоб почати в росії оці процеси революційні, то треба створити там якомога більше хаотичних та нестандартних ситуацій. Те, що зараз відбувається, це приклад... Чим більше хаосу з'являється навколо системи, тим менше ця система може щось зробити... В хаосі виграє не той, хто покладається на систему, а вміння працювати тут і зараз. В такому випадку глобальна стратегічна перевага і на українській стороні, і на стороні подібних підрозділів типу РДК", - каже Орєшніков.
Також він додав, що у Рамзана Калинова, так званого президента Чечні, не так багато влади, як більше боягузів навколо, які не можуть його зупинити. Така ж ситуація в російській владі.
З 12 березня російський добровольчий корпус, Сибірський батальйон та легіон "Свобода Росії" під час рейду на територію рф просунувся вглиб на кілька десятків кілометрів у Бєлгородській та Курській областях. Бійцям вдалося також взяти полонених. Високопоставлених офіцерів, розробників та конструкторів зброї, постачальників і представників комерційних структур, які спонсорують так звану "сво", повстанці вважають своїми законними цілями.
Повідомлялося, що операція на Бєлгородщину та Курщину готувалася кілька місяців. У ній, зокрема, беруть участь загони, які повернулися з Авдіївського напрямку.
Окрім того, за даними видання Bloomberg, Україна за останні дні знищила 12% нафтопереробної потужності рф. Зокрема, вночі 13 березня під удар потрапив нафтозавод у Рязані, де сталася серйозна пожежа. А у лютому в результаті атак було знищено майже п’яту частину потужностей рф з переробки сирої нафти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.