Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Це стосується, як первинного, так і вторинного ринку нерухомості
В Україні за півроку житло на первинному і вторинному ринках в залежності від регіону зросло в ціні на 15-18% і 7-10%. За оцінками асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів), за підсумками цього року вартість житла в країні може вирости до 25%.
Про це повідомляє Інформатор .
Фахівці зазначають, що до кінця цього року вартість квартир може збільшитися ще на 5-7% на первинному і на 3-5% на вторинному ринках житла. Протягом липня - середини серпня цінова динаміка буде відносно стабільною.Але вже з другої половини серпня і до середини грудня варто очікувати істотних цінових змін.
Таким чином, цілком імовірно, що за підсумками цього року вартість квартир на «первинці» може зрости до 25%, а на вторинному ринку - до 12%. На думку експертів, є 2 об'єктивних чинника, які впливають на зростання попиту і на цінову динаміку. Це розвиток іпотеки та більш лояльні програми забудовників з розстрочкою.
"З одного боку у громадян з'явилося більше можливостей стати власниками житла навіть за відсутності коштів для сплати повної вартості квартири. А з іншого - донині ринок нерухомості є безальтернативним для збереження і примноження коштів", - розповів експерт.
У порівнянні з минулим роком, кількість інвестиційних угод на первинному ринку зросла мінімум на 15%. А в загальній структурі продажів кількість інвестиційних придбань житла вже становить понад 60%. На вторинному ринку ситуація дещо інша: житло, особливо в будинках радянської епохи, зростає в ціні більш повільно. І такі цінові зміни стосуються в основному 1, 2-кімнатних квартир в належному стані та у вдалих локаціях.
Ситуація з вартістю нерухомості по регіонах
Нагадаємо, парламент підтримав реструктуризацію валютних кредитів на житло. Крім того, в Україні знижується ставка іпотечного кредитування.Українці частіше купують житло в кредит.
Також Інформатор писав, що майже 70% переселенців потребують житла .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .