«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
В Україні створили базу телефонних номерів задля побудови якісної системи зворотного звʼязку зловживання в ТЦК та СП
У Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) з'явилися "телефони довіри". За їх допомогою можна повідомляти про порушення з боку працівників військкоматів. Також з цього приводу можна телефонувати на гарячу лінію Командування Сухопутних військ ЗС України.
Про це повідомляють Сухопутні війська України. За номерами можна звертатися щодо проблем з протиправними діями військовослужбовців, мобілізації та військового обліку у різних регіонах.
Повідомляється, що Командування Сухопутних військ здійснило оновлення всіх номерів телефонів за єдиним стандартом для забезпечення ефективної комунікації.
ОК Північ:
ОК Південь:
ОК Захід:
ОК Схід:
Гаряча лінія Командування Сухопутних військ ЗС України: 0 800 301 937.
Законними є наступні дії працівників ТЦК:
Якщо під час перевірки виявляються розбіжності чи порушення військового обліку, особі може бути запропоновано пройти до ТЦК для постановки на облік, проходження ВЛК (військово-лікарської комісії), уточнення персональних даних та виправлення можливих помилок в військово-облікових документах.
Водночас представники ТЦК не мають права затримувати людину, забирати особисті речі, перешкоджати спілкуванню з родичами чи вилучати авто.
Нагадаємо, київського журналіста забрали до ТЦК прямо зі зйомки на Хрещатику. Також повідомлялося, що військова поліція стежитиме за працівниками ТЦК.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.