«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
За рік знизилася кількість нападів
В Україні цього року 145 разів нападали на журналістів. Експерти нарахували 197 випадків порушень свободи слова.
Про це повідомляє Інститут масової інформації, передає. Інформатор
"197 випадків порушень свободи слова зафіксували експерти в Україні у 2021 році (станом на 30 грудня). З них 145 випадків стосувалися фізичної агресії проти журналістів. Для порівняння: у 2020 році було 229 випадків порушень свободи слова, з них 171 випадок стосувався фізичної агресії”, - йдеться у повідомленні
Основні порушення свободи слова в Україні
Найчастіше права журналістів порушували
Загалом, порушення свободи слова у 2021 році відзначається у всіх 23 регіонах країни. За кількістю порушень лідирує Київ із областю (74 випадки). Друге місце посіли Запоріжжя та Одеська (по 12 випадків), третє – Харківська та Полтавська області (по 10). Ущемлення своїх прав зазнали 72 журналісти та 56 журналісток.
Нагадаємо, у Києві охорона Зеленського збила з ніг журналістку. Крім того, «Укрексімбанк» звільнив двох співробітників, які напали на журналістів "Схем".
Також Інформатор писав, що у світі за останні 10 років понад 80% вбивств журналістів залишилися безкарними.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут.