"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Закарпатська область лідирує за кількістю ухилянтів - тут розпочато 902 кримінальних проваджень
В Україні з початку повномасштабної війни розпочато 7312 кримінальних проваджень за фактами ухилення від призову з мобілізації. Найбільше - у Закарпатській та Дніпропетровській областях. Відомо, що зловмисникам загрожує до 9 років тюрми.
Як повідомляє видання vesti.ua з посиланням на правоохоронців, найбільше виробництв відкрили у Закарпатській області – 902, також лідирують Дніпропетровська – 628, Миколаївська – 518, Львівська – 514, Волинська – 439, Вінницька – 434, Чернівецька – 420, Харківська – 372, Рівненська – 350, Тернопільська (312) області.
Про підозру оголосили 1885 людям. Найбільше у Закарпатській – 320, Волинській – 180, Львівській – 152, Рівненській – 149, Дніпропетровській – 134, Полтавській – 105, Миколаївській – 88, Тернопільській – 87, Харківській – 78, Житомирській – 75, Івано-Франківській – 69, Чернігівській - 67 та Вінницькій – 60 областях.
До суду відправили 1756 обвинувальних актів. Найбільше у Закарпатській – 289, Волинській – 165, Рівненській – 142, Львівській – 135, Дніпропетровській – 127, Полтавській – 100, Тернопільській – 82, Миколаївській – 80, Житомирській – 74, Харківській – 71, Чернігівській – 67, Івано-Франківській 66 та Вінницькій – 58 областях.
Військовозобов'язані українці, які після початку повномасштабної війни придбали фіктивні довідки та втекли за кордон, після повернення в Україну зіткнуться з певними юридичними проблемами. Це стосується як тих громадян, яких повернуть у країну за допомогою екстрадиції, так і тих, що повернуться за власним бажанням. Якогось єдиного рішення для всіх не існує, до кожного втікача від війни буде індивідуальний підхід. Такі наслідки обіцяють українцям в Офісі президента України.
Наразі відомо, що повернути до України планують всіх військовозобов'язаних громадян, які незаконно втекли за кордон. Проте спершу "на вихід" з ЄС "попросять" українських топ-корупціонерів. Про це повідомив голова Міністерства юстиції Денис Малюська.
Однак деякі європейські країни відмовляються екстрадувати до України військовозобов’язаних. Йдеться про Чехію, Угорщину та Німеччину. Проте звернення Києва все-таки підтримають в окремих випадках - якщо запит на екстрадицію здійснюється на підставі відповідних обвинувачувальних документів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.