“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Кожен, хто постраждав може надати додаткові відомості про злочини окупантів
В Україні створили спеціальну інформаційну систему "Книга катів України". Це збірка верифікованих даних про злочини російської армії, що були вчинені та продовжують чинитись на нашій землі.
Про це на брифінгу повідомив заступник керівника Офісу президента України Андрій Смирнов, передає Інформатор.
"Цей список не є вичерпним та продовжує наповнюватися. Великий масив інформації, яким ми володієм, щоденно аналізують та уточнюються", – повідомив Смирнов.
У подальшому ці перевірені дані можуть використовуватись правоохоронними органами, міжнародними судами і спеціальним міжнародним трибуналом для розслідування злочинів російських військ в Україні. За допомогою форми зворотнього звʼязку кожен, хто постраждав від злочинів окупантів, може опізнати кривдника та надати додаткові відомості про його злочини.
"Воєнні злочини не мають строку давності. А записані в книгу кати українського народу не будуть забуті, доки не заплатять за свої злочини. Кожного буде знайденого, кожен буде нести відповідальність за свої дії", – додав Смирнов.
Станом на зараз база катів містить інформацію про 607 осіб. Також він наголосив, що важливо називати речі своїми іменами:
Нагадаємо, в Україні запустили сервіс, де збирають докази про порушення прав людини окупантами. Крім того, в Україні запустили програму, в якій можна відслідковувати втрати рашистів.
Також Інформатор писав, що 42 країни хочуть приєднатися до позову України проти росії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.