«Китай та Європа мають виконувати свої міжнародні зобов’язання та спільно протидіяти однобічним проявам цькування»
Бути диваком – це значить мати сміливість залишатися собою, коли весь світ підштовхує до того, щоб стати "як усі". Це про внутрішню свободу і здатність йти за покликом серця, навіть якщо шлях незвичний, адже саме диваки творять історію – не тому, що йдуть проти світу, а тому, що йдуть за собою.
Проект реалізується Міністерством охорони здоров'я спільно зі Світовим банком
В Україні проведуть дослідження щодо поширення COVID-штамів та наяіність антитіл. Воно відбуватиметься у два етапи.
Про це на брифінгу заявила заступник міністра охорони здоров'я України Світлана Шаталова, передає Інформатор .
"МОЗ та інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка вивчать факт поширення штамів і антитіл до коронавірусу", - зазначила Шаталова.
За її словами, вчені визначать вразливі групи людей до інфікування і частку безсимптомних випадків серед дорослого населення, а також фактори ризику.
Дослідження будуть проходити у два етапи. Під час першого з них, будуть працювати мобільні бригади, вони будуть проводити опитування і брати зразки крові для дослідження на наявність антитіл, імуноглобулінів M і G. На другому етапі буде проведений аналіз зібраної інформації.
Вона уточнила, що дослідження буде проводитися протягом літа цього року, планується охопити близько 9 тисяч дорослих людей у всіх регіонах України. Для громадян участь в ньому буде добровільною.
Нагадаємо, в Індії виявили штам коронавірусу з подвійною мутацією. При цьому Європейський союз стурбований через різке зростання кількості хворих на COVID-19 в Індії та готовий надати допомогу. Крім того, в Україні «британський» штам коронавірусу знайшли у 21 регіоні.
Також інформатор писав, що небезпечний «індійський» штам,який може потрапити до України.