“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Проект реалізується Міністерством охорони здоров'я спільно зі Світовим банком
В Україні проведуть дослідження щодо поширення COVID-штамів та наяіність антитіл. Воно відбуватиметься у два етапи.
Про це на брифінгу заявила заступник міністра охорони здоров'я України Світлана Шаталова, передає Інформатор .
"МОЗ та інститут соціальних досліджень ім. О. Яременка вивчать факт поширення штамів і антитіл до коронавірусу", - зазначила Шаталова.
За її словами, вчені визначать вразливі групи людей до інфікування і частку безсимптомних випадків серед дорослого населення, а також фактори ризику.
Дослідження будуть проходити у два етапи. Під час першого з них, будуть працювати мобільні бригади, вони будуть проводити опитування і брати зразки крові для дослідження на наявність антитіл, імуноглобулінів M і G. На другому етапі буде проведений аналіз зібраної інформації.
Вона уточнила, що дослідження буде проводитися протягом літа цього року, планується охопити близько 9 тисяч дорослих людей у всіх регіонах України. Для громадян участь в ньому буде добровільною.
Нагадаємо, в Індії виявили штам коронавірусу з подвійною мутацією. При цьому Європейський союз стурбований через різке зростання кількості хворих на COVID-19 в Індії та готовий надати допомогу. Крім того, в Україні «британський» штам коронавірусу знайшли у 21 регіоні.
Також інформатор писав, що небезпечний «індійський» штам,який може потрапити до України.