Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Коронавірус нікуди не зник
Карантин та режим надзвичайної ситуації в Україні вирішили продовжити. Цього разу до 30 квітня 2023 року. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Кабміну.
Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Тарас Мельничук. Він розповів, скільки ще триватиме режим НС та карантин.
"Продовжено для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режим надзвичайної ситуації до 30.04.2023. Також продовжено на всій території України карантин до 30.04.2023", - заявив Мельничук.
Зазначимо, що карантин для протидії поширенню коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку 2021 року перевели у форму адаптивного карантину. Востаннє уряд у серпні продовжував карантин в країні до 31 грудня 2022 року.
За останніми даними МОЗ, зафіксовано 4 286 нових випадків. Ушпиталити довелося 2 711 інфікованих, а кількість пацієнтів, які одужали – 5 930. Серед інфікованих 463 дітей та 107 медичних працівників. Щеплення від коронавірусу можна зробити у пункті чи центрі вакцинації. Хворі на COVID-19 можуть по-різному переносити захворювання. Легкий перебіг характеризується такими симптомами, як невисока гарячка (до 38° C), нежить або закладеність носа, головний біль, біль у горлі, біль у м’язах, кашель, спотворення нюху, смаку або втрата нюху. Водночас цей перелік не є вичерпним. При будь-яких ознаках гострої респіраторної інфекції потрібно зробити тест. Для госпіталізації потрібне направлення від лікаря. Якщо людина захворіла на коронавірус — усю медичну допомогу у стаціонарі вона може отримати безкоштовно. Мова йде про дослідження, аналізи, лікування, медикаментозну та кисневу терапії, знеболення на всіх етапах — деталі тут.
Нагадаємо, в Україні змінились правила щодо вакцинації від коронавірусу. Крім того, у додатку "Дія" оновили COVID-сертифікати.
Також Інформатор писав, як рятуватись від флурони — поєднання грипу та коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.