«Я жив в бурсі на Подолі і на третій день життя там, я вийшов і дивлюся музичний магазин. Пішов туди і мені чувак каже: «Ти по трубу?», я кажу: «Так, я по трубу!». І я взяв собі трубу, навчився на ній грати і тут я записав трубу».
Коронавірус нікуди не зник
За майже рік повномасштабної війни новини про COVID-19 відійшли на другий план, проте вірус досі існує, а люди продовжують хворіти. Якщо ви отримали четверту дозу вакцини, то генеруйте сертифікат у застосунку "Дія". Скористатися ним можна як в Україні, так і за кордоном.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров. У додатку "Дія" оновили COVID-сертифікати.
"Оновили COVID-сертифікати в "Дії". Тепер можете згенерувати оновлений документ про четверту дозу вакцини", - заявив Федоров.
Через кілька хвилин сертифікат зʼявиться серед ваших документів. Скористатися ним можна як в Україні, так і за кордоном. Термін дії такого документа становитиме 270 днів, а термін відображення у застосунку "Дія" – 545 днів з моменту проведення щеплення.
COVID-сертифікат - це документ, який можна завантажити через портал або в мобільний додаток "Дія". Його можна сформувати після отримання відповідної дози вакцини. COVID-сертифікати можуть бути як внутрішніми, так і міжнародними. Внутрішні, відповідно до назви, діють тільки в Україні. Міжнародні є чинними як всередині країни, так і за кордоном.
За тиждень (з 2 по 8 грудня) щеплено від COVID–19 57 тисяч українців, що менше на 12% за попередній тиждень. За даними МОЗ, вакциновані двома дозами лише 15,4 мільйона громадян. Є значна частина населення, яке після першої дози не зробила другу – 815 тисяч осіб. Ще 12,4 мільйона людей не отримали першу бустерну дозу. Навіть, якщо додати тих людей, хто нещодавно перехворів, до колективно імунітету ще далеко. В Україні вакцинація від коронавірусу безкоштовна. Адреси та контакти центрів щеплення можна знайти тут.
Нагадаємо, в Україні змінились правила щодо вакцинації від коронавірусу. Крім того, в Європі нова хвиля коронавірусу.
Також Інформатор писав, як рятуватись від флурони — поєднання грипу та коронавірусу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.