"Ми будемо дуже старанно працювати з Росією та Україною. Це має припинитися"
"Враховуючи, скільки США вже вклали в допомогу Україні, які гігантські кошти передано захисникам України у вигляді різної бойової техніки, фінансової допомоги, щоб Україна могла вижити та захищати себе, я не можу уявити, що президент Дональд Трамп дозволить Росії знищити Україну"
"Якщо я стану канцлером Німеччини, то висуну Путіну ультиматум щодо України: або завершення війни за 24 години, або я поставлю Україні далекобійні ракети Taurus і дам дозвіл бити ними по території Росії"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Ця пісня з вистави «Доньки» самостійно увірвалася в ваші серця і пробила шлях до своєї популярності. З повагою до мого глядача і з любов'ю до того, що вам відгукнулося...Єдиний наш правдивий порадник у житті - це наше серце.
Голова Комітету з питань свободи слова Ярослав Юрчишин вважає, що анонімні канали мають право на існування, але - до того моменту, поки вони не становлять загрози державі
Влада України не розглядає варіант цілковитого блокування Telegram. Проблема безпеки держави полягає не в самому месенджері, а в тих пабліках, які поширюють російську пропаганду, дезінформують і загрожують безпеці українців. Тому депутати хочуть закривати саме такі канали.
Про це у п'ятницю, 3 травня, заявив голова Комітету з питань свободи слова ВР Ярослав Юрчишин в ефірі національного марафону. Він пояснив, які саме канали нардепи вважають небезпечними.
"Канал може бути анонімним, чому б ні. Але до тих пір, поки він не поширює рашистську пропаганду. Якщо канал не поширює шкідливої інформації - то й претензій до нього немає, він може існувати", - пояснив він.
За словами нардепа, у комітеті не кажуть про те, що потрібно заборонити месенджер цілком. Але той, хто поширює шкідливий контент, має нести за це відповідальність. І тому влада хоче знати імена власників цих каналів і наполягає на їхньому блокуванні.
Telegram oembed: https://t.me/informator_live/2168
Розмови про це ведуться з першого року повномасштабного вторгнення, а зараз депутати хочуть перейти до конкретних дій. Втім, власник месенджера, Павло Дуров, на співпрацю з державними інституціями не йде.
Нещодавно стало відомо, що влада України не змогла встановити офіційні контакти з адміністрацією Telegram. Нашій державі відома лише адреса, де ймовірно може знаходитися штаб-квартира месенджера в Дубаї. Щодо теми блокування, то наразі розмови про це тривають, але від обговорень до дій поки не переходили.
Нагадаємо, 30 квітня голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Ольга Герасим'юк повідомила, що Україна працює з європейськими партнерами над внесенням Telegram в перелік цифрових платформ, які підлягають регуляції. У такому разі, месенджер можуть штрафувати за порушення законодавства. Тобто, популярний месенджер, яким користуються мільйони людей по всьому світу, хочуть контролювати на рівні закону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.