“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах
В Україні медики швидкої допомоги визначатимуть геолокацію та підтримуватимуть відеозв'язок з пацієнтом. Велика Британія дозволила нашій країні користуватись додатком GoodSAM.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я.
Українські лікарі екстреної медичної допомоги (ЕМД) зможуть з точністю до 20 метрів отримувати геолокацію абонента (навіть за відсутності у нього додатку). Це надзвичайно важливо під час війни, оскільки в безпечних регіонах України перебуває велика кількість переселенців, які погано орієнтуються в місцевості. Були випадки, коли без сторонньої допомоги людина не може чітко надати свої координати.
За необхідності, лікар підтримуватиме з пацієнтом відеозв'язок. Під час якого лікарі можуть здійснювати консультації, надавати необхідні рекомендації, навіть виміряти частоту дихання та пульсу пацієнта. Це особливо важливо у випадках, коли доступ до пацієнта – за різних обставин (розбиті шляхи, надзвичайна віддаленість) – ускладнений або потребує великого проміжку часу.
Крім того, у системі ЕМД можна створювати базу волонтерів та координувати їхню діяльність. Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах.
Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, Україні загрожує зростання онкологічних хвороб через війну.
Також Інформатор писав, яку допомогу можуть отримати ті, хто постраждав від сексуального чи ґендерного насильства
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.