Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах
В Україні медики швидкої допомоги визначатимуть геолокацію та підтримуватимуть відеозв'язок з пацієнтом. Велика Британія дозволила нашій країні користуватись додатком GoodSAM.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я.
Українські лікарі екстреної медичної допомоги (ЕМД) зможуть з точністю до 20 метрів отримувати геолокацію абонента (навіть за відсутності у нього додатку). Це надзвичайно важливо під час війни, оскільки в безпечних регіонах України перебуває велика кількість переселенців, які погано орієнтуються в місцевості. Були випадки, коли без сторонньої допомоги людина не може чітко надати свої координати.
За необхідності, лікар підтримуватиме з пацієнтом відеозв'язок. Під час якого лікарі можуть здійснювати консультації, надавати необхідні рекомендації, навіть виміряти частоту дихання та пульсу пацієнта. Це особливо важливо у випадках, коли доступ до пацієнта – за різних обставин (розбиті шляхи, надзвичайна віддаленість) – ускладнений або потребує великого проміжку часу.
Крім того, у системі ЕМД можна створювати базу волонтерів та координувати їхню діяльність. Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах.
Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, Україні загрожує зростання онкологічних хвороб через війну.
Також Інформатор писав, яку допомогу можуть отримати ті, хто постраждав від сексуального чи ґендерного насильства
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.