Головна
Наука
Медицина
11:46, 9 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні медики швидкої допомоги визначатимуть геолокацію та підтримуватимуть відеозв'язок з пацієнтом.Велика Британія дозволила нашій країні користуватись додатком GoodSAM. Про це повідомляєз посиланням на Міністерство охорони здоров'я. Українські лікарі екстреної медичної допомоги (ЕМД) зможуть з точністю до 20 метрів отримувати геолокацію абонента (навіть за відсутності у нього додатку).Це надзвичайно важливо під час війни, оскільки в безпечних регіонах України перебуває велика кількість переселенців, які погано орієнтуються в місцевості. Були випадки, коли без сторонньої допомоги людина не може чітко надати свої координати. За необхідності, лікар підтримуватиме з пацієнтом відеозв'язок. Під час якого лікарі можуть здійснювати консультації, надавати необхідні рекомендації, навіть виміряти частоту дихання та пульсу пацієнта. Це особливо важливо у випадках, коли доступ до пацієнта за різних обставин (розбиті шляхи, надзвичайна віддаленість) ускладнений або потребує великого проміжку часу. Крім того, у системі ЕМД можна створювати базу волонтерів та координувати їхню діяльність. Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах. Нагадаємо, психологічноїдопомоги потребують 60% українців. Крім того,Україні загрожує зростання онкологічних хвороб через війну. Такожписав, якудопомогу можуть отримати ті, хто постраждаввід сексуального чи ґендерного насильства Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні медики швидкої допомоги визначатимуть геолокацію та підтримуватимуть відеозв'язок з пацієнтом

Читать на русском
В Україні медики швидкої допомоги визначатимуть геолокацію та підтримуватимуть відеозв'язок з пацієнтом

Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах

В Україні медики швидкої допомоги визначатимуть геолокацію та підтримуватимуть відеозв'язок з пацієнтом. Велика Британія дозволила нашій країні користуватись додатком GoodSAM.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я.

Українські лікарі екстреної медичної допомоги (ЕМД) зможуть з точністю до 20 метрів отримувати геолокацію абонента (навіть за відсутності у нього додатку). Це надзвичайно важливо під час війни, оскільки в безпечних регіонах України перебуває велика кількість переселенців, які погано орієнтуються в місцевості. Були випадки, коли без сторонньої допомоги людина не може чітко надати свої координати.

За необхідності, лікар підтримуватиме з пацієнтом відеозв'язок. Під час якого лікарі можуть здійснювати консультації, надавати необхідні рекомендації, навіть виміряти частоту дихання та пульсу пацієнта. Це особливо важливо у випадках, коли доступ до пацієнта – за різних обставин (розбиті шляхи, надзвичайна віддаленість) – ускладнений або потребує великого проміжку часу.

Крім того, у системі ЕМД можна створювати базу волонтерів та координувати їхню діяльність. Зараз додаток GoodSAM запроваджується у регіонах. 

Нагадаємо, психологічної допомоги потребують 60% українців. Крім того, Україні загрожує зростання онкологічних хвороб через війну.

Також Інформатор писав, яку допомогу можуть отримати ті, хто постраждав від сексуального чи ґендерного насильства

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.