“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Динаміка ставлення до СРСР з роками рухається до більш негативної
В Україні 3% людей хотіли б відновлення Радянського союзу. Водночас 87% громадян проти такої ідеї.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на опитування, проведене Центром Разумкова.
Соціологи порівнювали результати опитування з отриманими у попередні роки.
"Якщо у 2000 р. лише трохи більш ніж половина (53%) респондентів однозначно відповідали, що не прагнуть відновлення Радянського Союзу, то у 2021 р. частка таких становила вже 69%, за даними останнього опитування (2022 р.) — 87%. Однозначно хочуть відновлення СРСР лише 3% опитаних (у 2000 р. таких було 19%, у 2021 р. — 10%), ще 11% відповіли «так, але я розумію, що за сучасних умов це нереально» (у 2000 р. — 28,5%, у 2021 р. — 21%)", - йдеться у повідомленні.
В усіх регіонах супротивники відновлення СРСР становлять переважну більшість, хоча на Півдні та Сході країни їхня частка (відповідно 72% і 81%) дещо нижча, ніж на Заході (93%) і в Центрі (89%). Причому серед представників найстаршої вікової групи ті, хто не хотів би відновлення Радянського Союзу, становлять переважну більшість (74,5%), а серед осіб віком до 30 років ця частка зростає до 95%.
Також зазначається, що серед тих, хто в родині розмовляє російською мовою, ця частка становить 79%, серед тих, хто розмовляє українською, — 90%.
Опитування проводилося з 22 вересня по 1 жовтня методом face-to-face проводилось у 112 населених пунктах у всіх областях України (у Запорізькій, Миколаївській, Харківській — лише на тих територіях, що контролюються урядом та на яких не велися бойові дії) та Києві. Опитано 2021 респондента віком від 18 років. Похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3%.
У нещодавньому опитуванні українці відповіли, яким бачать майбутнє України. Майже 90 % громадян вважають, що через 10 років наша країна буде квітучою країною у складі ЄС. При цьому серед них 63% повністю поділяють такий погляд, а скоріше погоджуються - 26%. Натомість лише 5% українців мають песимістичні очікування. На їхню думку, через 10 років Україна буде країною зі зруйнованою економікою і великим відтоком людей.
Раніше ми писали, наскільки впали доходи українців під час війни. Також українці відповіли, чи готові до тривалих блекаутів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.