У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Держбанки рухаються з різною швидкістю до цієї мети, а у випадку з "ПриватБанком" є юридичні ризики
В Україні державні банки знаходяться на різних етапах приватизації. Стратегічна мета держави - це скорочення участі в банківському секторі.
Про це заступник голови НБУ Юрій Гелетій заявив в інтерв'ю виданню FinClub, передає Інформатор .
«Якщо говорити про"ПриватБанк",то це процес не короткострокової перспективи, потрібні один-два роки як мінімум. Необхідно здійснити комплекс заходів. Ми розуміємо, що існують юридичні ризики в поточних умовах для входження - тривають судові процеси з екс-власниками. Але мета держави - безумовний вихід з капіталу держбанків, істотне скорочення частки», - заявив Гелетій.
Він уточнив, що приватизація Укргазбанку вже розпочалася.
«Цього року, як ви знаєте, була підписана угода між Укргазбанком та IFC, яка надасть перспективи фіналізації входження IFC в капітал. Для Ощадбанку ключовим є продовження співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), але для цього треба виконати ряд попередніх заходи з української сторони, а саме членство Ощадбанку у Фонді гарантування вкладів», - зазначив Гелетій.
За його словами, цього року розраховують на операцію Ощадбанку з ЄБРР.
«Якщо буде прийнятий закон, то моя оцінка - ймовірність більше 90%. Давайте змоделюємо. Якщо закон буде прийнятий до середини липня, до закінчення роботи парламенту, то я очікую готовність з боку ЄБРР. Швидше за все, мова буде йти про кредит з опцією конвертації», - резюмував Гелетій.
Нагадаємо, «ПриватБанк» виставлять на продаж.Крім того, в НБУ назвали вимоги до потенційних покупців «Приватбанку» .
Також інформатор писав, що банк Англії визнав процедуру націоналізації «ПриватБанку» легітимною і доцільною.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут .