“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Загальна сума арештованих активів становить майже 1 мільярд гривень
В Україні наклали арешт на все майно президента "Мотор Січі" Вячеслава Богуслаєва і начальника Департаменту зовнішньоекономічної діяльності підприємства. Їх підозрюють в роботі на країну-агресора. Мова йде про кошти, а також транспортні засоби та нерухомість обох фігурантів.
Про це повідомили у Службі безпеки України. Загальна сума арештованих активів становить майже 1 мільярд гривень.
Керівник "Мотор Січі" є акціонером банку, якому належить 100% корпоративних прав ще однієї фінустанови – публічне акціонерне товариство "Мотор Банк". Також викрито причетність високопосадовця до комерційної діяльності декількох українських підприємств, в яких він володіє значним пакетом акцій. У зв’язку з цим слідчі здійснили комплексні заходи для накладення арешту на відповідні корпоративні права підозрюваного.
Фігурантів затримали у жовтні цього року. За даними слідства, керівництво заводу у Запоріжжі налагодило транснаціональні канали незаконного постачання оптових партій українських авіадвигунів до російської федерації. Посадовці діяли у змові з наближеними до кремля представниками російської корпорації "ростех", яка є одним із головних виробників озброєнь для зс рф. Отриману продукцію окупанти використовували для виробництва та ремонту ударних вертольотів, які масово застосовували для повномасштабного вторгнення в Україну. Слідчі повідомили організаторам оборудки про підозру за ч. 4 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) та 111-2 (пособництво державі-агресору) Кримінального кодексу України. Суд обрав їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Триває досудове розслідування для встановлення всіх обставин злочинної діяльності.
Богуслаєв був народним депутатом чотирьох скликань Верховної ради. У 2019 році також був кандидатом у нардепи по виборчому округу №77 Запоріжжя, однак програв своєму опоненту — кандидату від "Слуги народу". Був позаштатним радником президента України Леоніда Кравчука. З 1994 до 2006 року перебував на посаді генерального директора ПАТ "Мотор Січ". З 2006 став почесним президентом "Мотор Січі". У 2013 його звільнили з посади голови ради директорів через неприпустимість сумісності з посадою народного депутата. 16 січня 2014 року голосував за "диктаторські закони" - пакет законів, які суттєво обмежували права громадян та свободу слова. Богуслаєв входить до сотні найбагатших українців. У 2008 році експерти журналу "Фокус" оцінили його у 372 мільйонів доларів.
Нагадаємо, 22 жовтня Богуслаєва затримали за державну зраду. Крім того, Служба безпеки України оприлюднила докази у звинуваченні Богуслаєва.
Також Інформатор писав, що Богуслаєва можуть обміняти на українських полонених.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.