Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Проблеми газону пов'язані з реконструкцією арени, що триває
В матчі Ліги чемпіонів між Шахтарем та Барселоною багато глядачів звернули увагу на стан газону на стадіоні "Фолькспаркштадіон". Проте постійні падіння не завадили "гірникам" обіграти Барсу.
Ще перед грою директор департаменту експлуатації Шахтаря Вадим Гунько пояснив, чому з газоном можуть виникнути проблеми. Головною їх причиною він назвав реконструкцію арени у Гамбурзі, що триває.
"Зараз триває реконструкція - покрівля замінюється, стадіон активно готується до проведення наступного Євро. Це накладає певні незручності і обмеження - паралельно відбувається реконструкція багатьох інженерних систем та інфраструктури, а ми готуємо свої матчі", - розповів Гунько.
Також він зазначив, що команда стадіону давно не готувала арену до проведення матчів рівня Ліги чемпіонів - і це теж накладає свої ефекти. І все це наклалося на оновлення газону.
"Що стосується поля - глядачів може здивувати стан газону. Він має дещо незвичний відтінок і колір, тому що 6 днів тому його було замінено. І це не останній раз - в січні його також будуть міняти. Це перш за все пов'язано з конфігурацією стадіону. Я думаю, що команді місцевих агрономів є чому повчитися у нас", - додав Вадим Гунько.
Стадіон "Фолькспаркштадіон" в Гамбурзі побудували в 1998-му році за проєктом архітектора Густава Оелснера. Перший матч відбувся в 2000-му році - збірна Німеччини приймала Грецію (і перемогла 2:0).
З 2001-го по 2007-й роки арена мала назву "AOL Arena", з 2007-го по 2010-й роки - "HSH Nordbank Arena", а з 2010-го по 2015-й роки - "Imtech Arena". Після закінчення угоди з Imtech стадіону повернулася його оригінальна назва.
Сама арена розрахована 57 000 місць (у внутрішніх змаганнях), або на 51 500 місць (під час міжнародних матчів). Арена є домашньою для місцевого Гамбурга, а також - для Шахтаря на єврокубковий сезон-2023/2024.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.