Дніпро-1 та Олександрія встановили рекорд УПЛ

Минулий рекорд команди встановили в минулому сезоні

Подекуди паузи через тривоги перевищували годину
Причиною такого рекорду стали повітряні тривоги

Матч між Дніпром-1 та Олександрією встановив рекорд УПЛ. Команди через повітряні тривоги зіграли найдовший матч в історії українського футболу.

Гра від 6 листопада тривала майже 5 годин (4 години 36 хвилин). Стартовий свисток пролунав о 17:00.

Власне сама гра теж почалася із затримкою у 15 хвилин. На 34-й хвилині єдиний гол в матчі забив Олександр Філіпов, але решта гри пройшла під акомпанемент сирен. Окремо варто відзначити, що командам довелося йти з поля на півтори години буквально за хвилину до фінального свистка.

У підсумку свисток зафіксував мінімальну перемогу Дніпра-1. Та пролунав він вже ближче до 22:00.

Найдовші матчі чемпіонатів України

Матч Дніпра-1 та Олександрії перевершив гру між Рухом та Металістом минулого року. Тоді командам знадобилося 4 години 27 хвилин, що відіграти від свистка до свистка. Причиною такого довгого матчу теж стали повітряні тривоги.

Жоден інший матч в історії українського професійного футболу не тривав довше. Принаймні, якщо не враховувати перенесення на інші дні.