Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пентагон не надавав Україні дозволів на удари по російській території американським озброєнням
Пентагон не надавав Україні дозволів бити по РФ. В цьому питанні політика міністерства оборони США залишається незмінною. Щобільше, у Пентагоні вважають, що Україні, мовляв, варто зосередитися на знищенні російських тактичних та оперативних цілей в межах власних кордонів, а не на території РФ.
Про це ввечері 30 травня заявила спікер Пентагону Сабріна Сінгх під час брифінгу для преси, коли відповідала на питання журналістів. Вона спростувала дані про те, що Україні дозволено бити американською зброєю по РФ та заявила, що політика США залишається без змін.
"Наша політика не змінилася. Наша безпекова допомога, яку ми надаємо Україні, має використовуватися в Україні, і ми не заохочуємо та не дозволяємо напади всередині Росії", – заявила вона.
За словами Сінгх, яка назвала війну в Україні "конфліктом", Україні нібито потрібно винищувати цілі росіян у межах власних кордонів. Оскільки на думку Пентагона, нібито саме такі цілі впливають на ситуацію на фронті.
"Україна може бути ефективною, зосередившись на тактичних і оперативних цілях, які безпосередньо впливають на конфлікт у межах її кордонів, а не на більших геополітичних цілях у Росії", – додала вона.
Нагадаємо, нещодавно делегація українських нардепів вирушила до Вашингтона, щоб змусити Білий дім скасувати заборону на завдання ударів по Росії із застосуванням американської зброї. Парламентарі стверджують, що чинна політика США не дозволяла їм атакувати скупчення російських військ біля кордону, коли вони тижнями готувалися до наступу на Харківщину.
Зазначимо, що у травні уряд Великої Британії скасував обмеження на використання британської зброї для ударів по Росії. Про це заявив міністр закордонних справ Великобританії Девід Кемерон під час візиту до Києва.
Загалом вже 12 країн Заходу скасували обмеження на удари по Росії. Деякі з них заявили, що взагалі не впроваджували жодних обмежень. Проте головне слово в цьому питанні, нажаль, залишається за США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.