Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Найменш популярними серед українців є банкнота та монета в 10 гривень. Загалом в гаманці кожного українця на 1 квітня було 66 банкнот та 170 монет
На 1 квітня 2023 року сума готівки, що перебувала в обігу в Україні, становила 676,1 мільярда гривень. Це на 40 мільярдів менше, ніж у січні цього року.
З цієї кількості готівки понад 2,7 мільярда банкнот було на суму 670,2 мільярда гривень. Також майже 14,2 мільярда монет (без врахування пам’ятних та інвестиційних) було на суму 5,7 мільярда гривень. Про це йдеться у повідомленні офіційного Telegram-каналу Національного банку України (НБУ).
За інформацією Нацбанку, 676,1 мільярда гривень готівки у квітні – це на 40 мільярдів гривень менше (на 5,6% менше), ніж на 1 січня 2023 року. На початку року готівки було на 716,1 мільярда гривень.
В НБУ пояснюють, що традиційно перший квартал року характеризується вилученням готівки з обігу.
«От і цьогоріч з обігу вилучалася готівка, що була випущена минулого року на хвилі ажіотажного попиту, спровокованого війною та загрозою потенційних блекаутів через ракетні обстріли рф», - пояснили фахівці Національного банку.
За результатами дослідження виявилося, що на 1 квітня 2023 року на одного українця припадало 66 банкнот та 170 монет. Для порівняння: на 1 січня 2023 року в гаманці кожного в Україні в середньому були 71 банкнота та 169 монет.
«Найбільше в обігу перебуває банкнот номіналом 500 гривень (27% від загальної кількості банкнот в обігу), а серед монет – номіналом 10 копійок (28,4% від загальної кількості монет в обігу)», - заявили в НБУ.
Як йдеться з повідомлення регулятора, найменше українці користуються банкнотами номіналом 10 гривень (3,7% від загальної кількості банкнот в обігу). Також серед монет найменш популярні 10 гривень (близько 1% від загальної кількості монет в обігу).
За результатами 2022 року на 1 мільйон справжніх купюр припадало близько 2,2 підроблених. Такий підсумок зробили в Національному банку.
Перевірити справжність купюр можна на дотик. Також роздивитися підробку можна, розмістивши купюру проти світла.
На що потрібно звертати увагу:
Інформатор розповідав, що може призвести до ослаблення гривні у 2023 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.