"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Значна частина землі під забудову висотки має складний рельєф та входить до зсувонебезпечної території
Київська міськрада передала земельну ділянку на вулиці Глибочицькій, 29-37 у Шевченківському районі під будівництво багатоквартирного житлового будинку. Цю територію площею 0,62 га раніше визнали зсувонебезпечною, до того ж вона розташована в історико-охоронній зоні. В депутатському корпусі проігнорували висновок юристів міськради стосовно того, що таку ділянку не можна відводити під забудову без затвердженого Детального плану території (ДПТ).
Так, ділянку на 5 років передадуть в оренду ТОВ "Фірма "САВ ЛТД" та його співвласниці Галині Фоміні. За цей час там мають збудувати багатоквартирний житловий будинок з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.
У пояснювальній записці до проєкту рішення зазначається, що, відповідно до Генплану Києва, ця земля за функціональним призначенням належить до території багатоповерхової житлової забудови, а незначна частина ділянки з південної сторони - до території громадських будівель та споруд. Також уточнюється, що ця ділянка розташовується у Центральному історичному ареалі Києва, в зоні охоронюваного ландшафту, на території пам’ятки ландшафту. При цьому, значна частина цієї землі має складний рельєф та входить до зсувонебезпечної території. А тому її використання "дозволяється за умови вжиття заходів щодо протиерозійного і протизсувного захисту, передбачених законодавством України".
До слова, управління правового забезпечення діяльності Київради не погодило цей проєкт рішення. Юристи відомства вказали на те, що земельні ділянки, які розташовані в історико-охоронних зонах, можна передавати в оренду під забудову лише за умови, що вони входять до затвердженого Детального плану території (ДПТ - документ, який уточнює положення Генплану стосовно використання тих чи інших ділянок) або плану зонування, чого в цьому випадку немає. Проте депутати міськради не звернули увагу на цей факт у сесійній залі.
Як пише КиївВлада, за даними аналітичної системи Youcontrol, столичне ТОВ "Фірма "САВ ЛТД" було зареєстроване у грудні 1994 року. Його засновниками та кінцевими бенефіціарами є вищезгадана Галина Фоміна та Сергій Фомін, який також є керівником цієї компанії. Видання зазначає, що, ймовірно, вони є подружньою парою, бо зареєстровані за однією адресою в Києві.
Вказане ТОВ проводить господарську діяльність, але з будівництвом багатоповерхівок ніяк не пов'язане. Ймовірно, будувати багатоповерхівку на орендованій у столиці землі будуть більш "грошовиті" компанії. Це буде можливим, якщо, наприклад, укласти з ТОВ "Фірма "САВ ЛТД" і Галиною Фоміною договір суборенди ділянки або договір суперфіцію (договір на забудову).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.