В "Азові" пропонують дати можливість бригадам самостійно шукати ухилянтів

Заступник командира "Азова" Сергій Цісарук заявив, що такий варіант - єдиний надійний спосіб пришвидшення мобілізації

Мобілізація в Україні
Бригади могли б отримувати списки в ТЦК й самі займатися пошуком ухилянтів

В "Азові" запропонували дати можливість бригадам самостійно займатися мобілізацією. Бійці бригад зацікавлені в поповненні бригади, тому в цьому випадку хабарі ухилянтам не допоможуть. До того ж завдяки цьому до лав ЗСУ потраплятимуть тільки добірні воїни - близько сотні людей щотижня.

Таку ідею на своїй сторінці у твіттері (X) написав заступник командира "Азова" Сергій Цісарук. Він вважає, що такий спосіб дозволить пришвидшити мобілізацію.

"Єдиний надійний спосіб пришвидшення мобілізації, це дозволити бойовим бригадам самостійно зайнятися цим питанням. Все просто, бригада отримує списки в ТЦК і сама займається пошуком ухилянтів. Бійці бригади значно більше зацікавлені в поповненні бригади, тому хабарі не допоможуть", - пояснює Цісарук.

Він каже, що якщо це завдання поставити бригадній роті розвідки, то з рівнем підготовки, досвідом й оснащення, яке в них є, буде десь сотня в тиждень. І це будуть "не ті старі діди, яких зараз привозять, а добірні воїни, які весь цей час втікали від поранених ветеранів, які служать в ТЦК".

"В "Азові" служать виключно добровольці, але воювати будуть всі, тому готуйтеся поки є час, коли нас не стане, готуватися буде пізно", - заявив Цісарук.

Мобілізація в Україні

Наразі Рада працює над законопроєктом про мобілізацію. Документ прийняли у першому читанні. Очікується, що у другому читанні за закон проголосують на початку квітня. Наразі законопроєкт перебуває на стадії розгляду в Комітеті по нацбезпеці та обороні. Остаточна версія закону про мобілізацію досі не готова.

В Міністерстві оборони України заявляли, що новий закон здебільшого спрямований на заміну 330 тисяч виснажених військовослужбовців, які наразі перебувають на полі бою. Загалом планується призвати до армії 500 тисяч людей - решта новобранців заміщуватиме втрати та задовольнятиме інші військові потреби залежно від ситуації на полі бою.

Інформатор та Україна на часі: що подивитися на YouTube

Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.

Приєднуйтесь до нашої важливої розмови про зміну у спрямуванні уваги від державного тиску на бізнес до встановлення відкритого діалогу та розуміння майбутнього для його розвитку. Обговоримо, чи можна це вважати пріоритетом для ефективного відновлення, та чи можливо побудувати таку модель. Також розглянемо актуальну тему митниці, її махінації та можливі шляхи запобігти їм. Наш гість - Тарас Котов, голова Ради громадського контролю Бюро економічної безпеки. Приєднуйтесь до перегляду, буде цікаво!

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube