Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Жителька Коломиї примудрилась укласти два шлюби за кілька тижнів і не збиралась на цьому зупинятися, оцінюючи свої послуги у 4 тисячі доларів
В Івано-Франківської області 26-річна жінка, яка є інвалідом дитинства 1 групи, заробляла на тому, що виходила заміж за чоловіків і вивозила їх за кордон. І усе ніби й законно, але за свої послуги вона брала гроші. Фіктивне одруження жителька Коломиї оцінювала у чотири тисячі доларів.
Як повідомили у поліції Івано-Франківської області, вперше вона фіктивно одружилася з 26-річним мешканцем села Мишин Коломийського району. Невдовзі подружжя виїхало за кордон, начебто у весільну подорож. Надалі в Україну повернулась лише жінка й одразу подала на розлучення.
Вже за тиждень після розлучення, жінка уклала новий шлюб з 33-річним мешканцем Івано-Франківська. І, звісно, вони також планували "весільну подорож" у Європу. Але цим планам завадила поліція.
"Під час обшуків у телефоні жінки виявили листування з клієнтами. Фіктивне одруження вона оцінювала у 4 тисячі доларів. Прокуратура проситиме суд обрати підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", - йдеться у повідомленні.
Жінці інкримінують незаконне переправлення осіб через державний кордон України. Їй загрожує від 7 до 9 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Раніше один з поліцейських розповів, що до 18 травня сума за незаконний перетин кордону, яку запрошували різні ділки, у середньому складала 4-5 тисяч доларів. Але зараз, з прийняттям нововведень до закону про мобілізацію, вона може сягати й 20 тисяч доларів. Звісно, гарантій ніхто не дає - більшість чоловіків виловлюють на кордоні і мобілізовують.
Як писав Інформатор, постанова Кабінету міністрів від 16 травня 2024 року № 560 дозволяє відправляти чоловіків до ТЦК прямо з кордону, якщо вони намагались незаконно його перетнути. І поліція чітко цей пункт виконує. Раніше прикордонники складали протокол про адмінпорушення і відправляли в суд, який вирішував, яке покарання обрати. А тепер все стало набагато простіше.
Нагадаємо, ми розповідали про ситуацію в ТЦК міста Хуст на Закарпатті. Журналіст Інформатора Ігор Рець зʼясував, що значна кількість співробітників центру - це колишні ухилянти, яких затримали під час спроби незаконно втекти з України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.