“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Кредитори України продовжують борговий мораторій до 2027 року
Група офіційних кредиторів України продовжила мораторій на погашення боргу до 2027 року, поки діятиме програма Міжнародного валютного фонду для фінансування України.
Про це повідомляється у заяві Міністерства фінансів Канади. Група кредиторів України заявила 24 березня, що надає фінансові гарантії на підтримку схвалення МВФ програми для України.
"Надання фінансових гарантій Групи кредиторів України тягне за собою... продовження мораторію з 1 серпня 2022 року на період дії програми МВФ (2023-2027 роки) відповідно до національного законодавства країн-кредиторів", - ідеться у заяві.
Група погодилася "щойно ситуація стабілізується чи пізніше до завершення програми МВФ (2027 рік)" на додаткові кроки для полегшення кредитного навантаження на Україну. Група обіцяє запропонувати боргове рішення, "що відповідає параментрам програми МВФ, за умови, що зовнішні приватні кредитори нададуть врегулювання питання заборгованості щонайменше на таких же сприятливих умовах".
Також Група кредиторів закликала всіх інших офіційних двосторонніх кредиторів "якнайшвидше досягти угоди з Україною про врегулювання питання заборгованості щонайменше на таких же сприятливих умовах". Група, як вказано, продовжить "тісну координацію та оцінку ситуації" за підтримки МВФ та Світового банку.
Група кредиторів України включає Канаду, Францію, Німеччину, Японію, Велику Британію та Сполучені Штати Америки. До спостерігачів Групи входять Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, Данія, Фінляндія, Ірландія, Ізраїль, Італія, Корея, Нідерланди, Норвегія, Іспанія, Швеція та Швейцарія.
Нагадаємо, 17 лютого до Державного бюджету України від Світового банку надійшла друга частина додаткового фінансування. Йдеться про суму у 203 мільона доларів США.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.