Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В МЗС України пропонують партнерам перейти всі "штучні червоні лінії" і виділити 1% ВВП на поставки зброї Україні
Україна вдячна союзникам за надану військову допомогу, однак щоб закінчити війну цього року, ЗСУ потрібно у 10 разів більше зброї. На думку заступника голови МЗС Андрія Мельника, партнерам необхідно збільшити постачання, якщо вони дійсно хочуть, щоб війна закінчилась вже цього року.
Про це чиновник повідомив у Твіттері.
"Ми вдячні нашим союзникам за військову допомогу. Але: цього недостатньо. Україні потрібно в 10 разів більше, щоб завершити російську агресію цього року", – заявив Мельник у своєму Twitter.
Він зазначив, що партнери України повинні перейти всі "штучні червоні лінії" та виділити 1% від свого ВВП на постачання зброї до України. Крім того, раніше в ефірі Суспільного "Новий відлік" Мельник заявляв, що голова Пентагону Ллойд Остін озвучував суму у 55 млрд доларів допомоги, яку вже союзники надали Україні.
"Велика нібито цифра. Але якщо порівняти цю війну з Другою світовою війною, а, на жаль, паралелей стає все більше, то тоді, лише якщо взяти ленд-ліз американського уряду, було надано у цінах 1940-их років допомоги на понад 50 млрд доларів. У теперішніх цінах це десь 700-800 млрд доларів. Наші союзники повинні усвідомити масштаб цієї війни, допомога має бути збільшена щонайменше в 10 разів прямо зараз", – сказав Мельник.
Нині головною потребою України є системи протиповітряної оборони. Бойові літаки будуть наступним етапом переговорів щодо військової допомоги. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков після засідання "Рамштайн".
Резніков наголосив, що наразі ще не ухвалено рішення про те, який саме західний літак стане основою майбутніх українських Військово-повітряних сил. Міністр додав, що в Україну зараз реальніше поставити системи, які базуються на землі.
Нагадаємо, 21 квітня в Німеччині пройшло 11 засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн". Голова Пентагону Ллойд Остін і генерал США Марк Міллі провели брифінг після цієї зустрічі і оголосили результати того, чого досягли під час перемовин. Один з найважливіших пунктів - постачання наземних систем ППО, щоб захистити Україну від ударів з повітря. Про винищувачі F-16 західні партнери ще не домовились.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.